Filmové novinky, které musíte vidět!

Když máte volný víkend a počasí vám nepřeje, nemusíte sedět doma. Měli byste zamířit například do divadla nebo do kina. Jestliže jste kulturně založení, oceníte především divadelní představení nebo nějaký ze skvělých muzikálů, pokud ovšem nejste stavení pro kulturu, co třeba zamířit do kina? V kině hrají neustále něco. V poslední době se mezi skvělé filmy zařadilo hned několik fenomenálních snímků, které stojí za zhlédnutí. Pojďme si říct ty nejzajímavější snímky, které v nedávné době byly k vidění v kinech či které ještě nyní v kinech k vidění jsou.

Samozřejmě takových kousků bylo hned několik, ale my vám vybrali od všeho kousek. Pojďme se podívat na skvělý muzikál, na dobrodružný film podle skutečných událostí či na komedii, která nikoho neurazí.

Jumanji: Vítejte v džungli

Jestliže milujete doslova obřího herce The Rocka, rozhodně byste měli zamířit na film Jumanji: Vítejte v džungli. Jedná se o skvělou komedii, která vás z počátku možná bude unavovat, a budete si říkat, že je to další z amerických slátanin, ale jak se herci dostanou do džungle, vše se změní a vyplyne z toho super komedie, kterou budete chtít vidět znovu. Je to skutečně komedie, která pobaví snad každého a která nikoho neurazí.

Největší showman

Muzikál „The greatest showman“ vás dostane ze židlí. Tento muzikál je naprosto fenomenální. Pojednává o počátcích cirkusu, o tom, že lidé by měli neustále věřit ve své sny a měli by svou jinakost ukazovat světu. Jedná se o jeden z nejlepších snímků za poslední dobu.

 Ztracen v džungli

Pokud milujete filmy podle skutečných událostí, nadchne vás i trochu dobrodružný filmový snímek Ztracen v džungli. Tento snímek startoval v kinech koncem prosince a rozhodně stojí za zhlédnutí. Hlavní roli v něm hraje Daniel Radcliffe, tedy představitel Harryho Pottera, který je však v tomto snímku naprosto k nepoznání.

Mohlo by se vám líbit...