Jak potěšit svou drahou polovičku?

V dnešní době je spoustu možností, jak potěšit. Každého z nás potěší něco jiného. Pokud se blíží vaše výročí nebo má váš partner nebo partnerka narozeniny, chce to něco extra, nemyslíte? Pokud se rozhodnete vytvořit nezapomenutelné rande nebo nezapomenutelný večer, je nyní jenom na vás a vaší fantazii, co připravíte. Problém je, když vás nic nenapadá.  

Naštěstí přinášíme několik tipů, které ocení nejen ona, ale také on. Pojďme si prozradit, co našim drahým polovičkám může udělat radost, čím naše drahé polovičky potěšit, ať už za tím stojí dlouho očekávané výročí, narozeniny, svátek nebo jenom to, že je zrovna krásně. Potěšit byste měli své blízké byť jenom proto, že je prostě máte – čili jen tak, bez důvodu.  

Muži ženám 

Každá žena, jak je známo, má ráda romantiku. Je spoustu možností. Co takhle společná večeře, kterou byste vaší ženě uvařil, nebo společnou koupel s masáží, či milování při svíčkách a na konci večera společné usínání? Vaše žena to velmi ocení, zvláště pokud přijde večer a pokud za sebou má náročný den ve svém zaměstnání.  

Kromě jiného nezapomeňte na květinu. Ta rozhodně vykouzlí úsměv na tváři. V ideálním případě přineste pugét, ale pokud se vám nechce tolik utrácet, potěší byť jedna obyčejná růže, kterou jí hezky přichystáte do vázy s vodou. 

Ženy mužům 

To už je trošku oříšek, jelikož každý muž je jiný a každý touží po něčem jiném. Někdo ocení, když ho překvapíte pivem a jeho oblíbenou večeří, jiného zas, když vás doma najde v nějakém pěkném spodním prádle a dopřejete mu něco neobvyklého a jiného. Co může taky potěšit, tak lístky na fotbal nebo třeba na hokej. To už ale vy, jako žena, musíte svou drahou polovičku prokouknout a zjistit, co by ho potěšilo. Zmiňované lástky na fotbal jsou však skvělým nápadem, nemyslíte? 

Překvapte svou druhou polovičku a ukažte jí city, které cítíte. 

Mohlo by se vám líbit...