Jaro bude dříve, než možná si myslíte

Neznáme ženu, která si dovede představit léto bez sukní a šatů. Nic nepodtrhne vaši ženskost právě tak, jako tyto nejoblíbenější ženské zbraně. Jsou takové parné dny, kdy se ani nic jiného nosit nedá. Sukně i šaty jsou pohodlnými společníky i v letním žhavém dnu. Pokud se obléknete do šatů a sukně, podtrhnete váš půvab. Ten ještě více podpoříte výběrem těch správných doplňků. Co takhle elegantní náhrdelník na krk? Nebojte se experimentovat.

Jarní outfity patří nejen pro ženy dobrou příležitostí něco vyjádřit, ale i muži mají čím dál větší potřebu měnit častěji šatník, než tomu bylo v minulých letech. Možná je to dobře nastartovanou ekonomikou, vyššími platy, každopádně muži i ženy touží každým rokem po něčem novém a jaro se na to přímo nabízí.

Vybíráte-li ty správné šaty, zaměřte se na perfektní střih a materiál. Každá žena má jiné křivky a vyhovuje jí něco jiného. Některé chtějí zvýraznit pas a proto si vyberou vypasované šaty s páskem, jiné dámy chtějí skrýt bříško, proto zvolí volnější model. Jaké ale letos frčí  nejvíce? V letním šatníku by vám jistě neměly chybět šaty košilového střihu.

Výbornou letošní volbou jsou i dlouhé volné džínové šaty, které svým střihem také připomínají spíše košili. Tento báječný střih je nejen velice tolerantní k případným nedostatkům, ale je i velice pohodlný. Nikde vás nic nebude škrtit, tlačit, pnout. Budete si připadat jako v pohádce celý den. Žádané jsou letos i jednobarevné modely, roláky nebo dlouhé šaty bez rukávů. Šaty letos můžete nosit i přes kalhoty, takže šaty vytáhněte i v chladnějších dnech.

Pokud máte rády originální a hravé kombinace, jistě si zamilujete některou ze sukní. Co se týče trendů letošního léta, v kurzu je rozmanitost modelů, střihů i barevných odstínů. Zkrátka pokud se vám podaří outfit dobře sladit, budete vypadat skvěle v jakémkoliv modelu sukně. Pozor dejte na váš typ postavy, kterému by měl vyhovovat vybraný střih. Velice oblíbené jsou sukně do pasu, které ovšem nesedí ke každému typu postavy.

Mohlo by se vám líbit...