Conversky nejsou jenom bílé!

Converse boty jsou na prodejních pultech letos přesně sto let! Je to naprosto fantastické výročí, které jenom ukazuje, že se jedná o velice oblíbenou obuv, která je stále hojně kupovaná. Kdyby to totiž tak nebylo, jistě by společnost už dávno zkrachovala. U této společnosti se však nemají čeho bát, protož Conversky aktuálně chytily druhý dech.

Tato obuv zaznamenala velký boom nejspíš zhruba před třiceti lety, kdy se začaly opravdu hojně prodávat a kdy je měl takřka každý. Pak se na nějakou dobu stáhly. Sice stále byly na pultech, ale přicházely nové a nové kousky, které lidi chtěli více, než právě Conversky. Stále se prodávaly, ale jejich zisky nedosahovaly takových čísel, jako běžně. Nyní však tato obuv chytila takzvaný druhý den a její koupě se rozjela na plné obrátky. Zhruba od loňského roku ji totiž začali nosit takřka všichni. Kdo Conversky nemá, jako kdyby nebyl a nežil!

Jaké tipy, barvy či verze Converse tenisek jsou nejvíce prodávané?

Nejvíce prodávané jsou samozřejmě klasické bílé varianty, které se však velice rychle zašpiní. To ale nevadí, protože dnes už existuje řada fíglů, které nám prozradí, jak vyčistit zašlou bílou barvu tenisek tak, aby se alespoň trochu přiblížily té barvě, kterou měli, když jsme je koupili.

Ale není to jenom o bílé barvě!

Lidé by si však měli uvědomit, že Converse boty nejsou jenom v bílé variantě, která je nejpopulárnější, ale už opravdu běžná, protože ji má každý na každém rohu. Není to jenom o nízké podobě, ale dají se koupi i v nad kotníkové variantě – na to už jste také zapomněli? Při koupi se tedy nenechejme strhnout davem a kupme si Converse boty i v jiné, než v bílé variantě. Kupme si je například v červené nebo v černé nad kotníkové verzi a uvidíte, že i tyto si zamilujete pro stejnou pohodlnost, jakou mají ty nejklasičtější kousky.

Mohlo by se vám líbit...