Co si obléct na první rande?

První rande je pro většinu z nás velmi nervózní schůzka, na kterou se připravujeme řadu hodin, protože, pokud se nám druhá polovička opravdu líbí, toužíme se řádně zalíbit. Nejvíce přece udělá první dojem a na ten se má řádně dbát, proto se rozhodneme zajít ke kadeřníkovi, ženy na úpravu nehtů a pak samozřejmě dbáme na oblečení, které si na sebe vezmeme. Mnoho lidí však neví, co si na takové první rande obléknout tak, aby stoprocentně zaujal, proto si pojďme ukázat několik základních tipů, podle kterých se nám oblečení bude vybírat naprosto samo. O jaké tipy se jedná?

1. Hlavně, ať se cítíme pohodlně

Je důležité, abychom se v daném oblečení cítili naprosto pohodlně. Pakliže se rozhodneme především pro kožené věci, může se stát, že se v nich nepříjemně zpotíme a naše partie těla budou při jakýchkoli pohybech vrzat, což samozřejmě nedělá nejlepší dojem. Pakliže se dámy rozhodnou pro sukni, může se snadno stát, že při špatném sezení půjde vidět to, co nemá jít. Nejlepší je tedy volit pohodlně kalhoty nebo džíny, které také s dobrou kombinací vypadají opravdu stylově a vkusně, doplnit třeba balerínami a není co řešit. Nebo to také můžete zkusit například s pohodlným svetříkem, který vždy udělá dobrý dojem. Na léto jednoznačně šaty. Pánové se mohou zaměřit především na cardigany, protože z nich tvoří naprosté gentlemany.

2. Nezapomeňte na trochu elegance

Nejdůležitějším bodem je také kapka elegance. Ta neuškodí a můžete ji ukázat především na doplňcích. Pánové vždy udělají dobře, když si vezmou vkusné hodinky, které jsou nyní opravdu trendy. Dámy zase mohou sklouznout k masivním náhrdelníkům nebo například ke vkusné kabelce, která doplní každý jimi zvolený look. Elegance se však skrývá také v košili, což je nejvhodnější kousek, se kterým stoprocentně na prvním randě zapůsobíte. Jedná se o skvělou možnost vyniknout a podtrhnout své křivky, což jistě ocení řada žena, ale také mužů, kteří mají vypracované ruce či hruď.

Mohlo by se vám líbit...