Tipy, jak vytvořit stylové doplňky do domácnosti

Každá domácnost by měla být zařízena tak, abychom se v ní cítili opravdu dobře. Je tedy nutné dbát na to, abychom ji měli vytvořenou moderně a měli z ní dobrý pocit. Jenže pouze modernost nám nezaručí to, že bude domácnost útulná a bude zde příjemná atmosféra. Chce to koupit příjemné doplňky do domácnosti, které vytvoří opravdu tu pravou atmosféru. Kupte si proto nejrůznější fotorámečky a květiny, které se alespoň trochu postarají o jakousi útulnost vaší domácnosti.

Pokud se však rozhodnete pro to, že raději budete žít v neútulné domácnosti, protože jsou doplňky už mimo váš finanční rozpočet, pak si nějaké takové doplňky vyrobte. Nic není totiž lehčího a levnějšího, než si takové své doplňky vyrobit! Jak na to?

Vyrobte si vkusnou svíčku ze zavařovací sklenice!

Zavařovacích sklenic máme doma jistě habaděj, proto bychom si mohli najít takové zavařovací sklenice, které vypadají napohled velice hezky – nemusí být s víčkem. Stačí, když budou vypadat jako vkusný doplněk, kterému něco chybí. Můžou mít uší i neumí – záleží na vás. Poté si připravte tavící pistoli, s jejíž pomocí přichytíte knot svíčky na úplné dno zavařovací sklenice.

Použijte poté běžné lepidlo, co máte doma, nebo průhledný lak na nehty, kterým potřete vnitřek sklenice. Na tuto lepkavou plochu si totiž můžete (ale nemusíte) přichytit nějaké vkusné ozdoby – třeba hvězdičky, kytičky a jiné aplikace, které najdete v mnoha papírnictvích dnes už za pakatel. Poté vlijte horký vosk do této nádoby a pomocí špejlí držte knot uprostřed, aby vám během schnutí nespadl do vosku. To by pak bylo po svíčce! Nakonec ji můžete ozdobit nějakým lýkem či něčím jiným, co obtočíte kolem sklenice. Taková svíčka vás tedy vyjde zhruba na padesát korun. A díky tomu, že knoty a ozdobné aplikace se kupují ve větším množství, vás tak další tři svíčky vyjdou na nulu!

Vyrobte si dávkovač na mýdlo ze zavařovací sklenice!

Jako další takový doplněk do domácnosti, konkrétně do koupelny, je také dávkovač na mýdlo. Jedná se o vkusný doplněk, který vás rozhodně dostane! Musíte si však připravit nějakou sklenici s dobrým víkem, do něhož uděláte díru a do ní vložíte dávkovač (tedy trubičku). Zespod přilepíte pomocí tavné pistole a nalijete mýdlo. Je to levné, je to hravé a je to kreativní! Poté si můžete ozdobit tento dávkovač dle libosti!

Mohlo by se vám líbit...