Milujete bazény? A víte, kde najdeme ty nejluxusnější?

Plavání se stalo v poslední době velice oblíbené, protože je to sport, při kterém se fantasticky hubne. Většinou chodíme plavat do různých plaveckých stadionů a při dovolené si dáváme od plavání pauzu, ale je to škoda, protože existují místa, kde strávíme nejen luxusní dovolenou, ale kde můžeme plavat v bazénech i celou věčnost.

Luxusní dovolenou by si měl rozhodně jednou zaplatit každý z nás. Mezi nejluxusnější destinace patří rozhodně Fidži, Bora Bora, Bali, Dubaj či Itálie. Právě zde najdeme taky ty nejluxusnější hotely světa, které si může dovolit jenom nejbohatší smetánka.

Pokud nyní uvažujeme nad šetřením na dovolenou, protože chceme jet příští rok někam, kde to bude luxusem a přepychem doslova vonět, měli bychom jet na níže zmíněná místa, kde najdete taky ty nejlepší bazény, v nichž klidně proplavete celou dovolenou.

Hotely s bazénem: Řecko

I v Řecku najdete opravdu mnoho hotelů, které se řadí k těm luxusním. V nich najdete taky i bazény, které se vlévají přímo do moře. Jsou tak velké, že byste v nich mohli plavat do únavy a stejně byste nedoplavali na konec. Takové bazény najdete třeba v The Grace Santorini Hotel nebo třeba v The Perivolas Hotel.

Hotely s bazénem: Itálie

Jak již bylo zmíněno, i v Itálii najdete unikátní hotely s luxusními bazény, díky čemuž si užijete fantastickou dovolenou. Mezi špičkové hotely s bazénem se řadí třeba The Caruso Hotel nebo například The Caesar Augustus Hotel.

Hotely s bazénem: Maledivy

Maledivy jsou proslulé tím, že zde můžete být doslovně součástí podmořského života. Můžete zde plavat s delfíny, potápět se se žraloky nebo jenom vnímat krásu podmořského světa při potápění. Pokud byste se zde chtěli ubytovat v nějakém hotelu s krásným bazénem, který vám poskytne výhled na noční Maledivy, tak je pro vás nejlepší volbou The Huvafen Fushi Resorst  nebo třeba The Reethi Rah Hotel.

Mohlo by se vám líbit...