Velikost S je vám vzdálená? Nezoufejte!

Také se vám stává, že si jdete koupit nějaký ten moderní kousek do svého šatníku a zjistíte, že většina modelů končí velikostí 42? A to v tom lepším případě. Ale nezoufejte! Je třeba zaměřit se na obchody, kde mají kolekce „plus size“! Tady nalezneme velikosti od 44 a výše.

Ne každý může mít velikost 36 či S. A to si již uvědomily i módní návrháři. Dnes když si prolistujete časopisy či internetové magazíny. Naleznete i modelky, které se blíží i našim tvarům…Tvarům ženám po porodu nebo těm kterým prostě nebylo dáno mít postavu jako z módního mola. Dnes větší prsa, bříško nebo zadeček není překážkou proč nebýt stylová žena!

A na co se zaměřit? Zde pár inspirací!

Nebojte se kraťasů

Ikdyž máte větší konfekční velikost, není důvod vyhýbat se kraťasům. Jen je třeba vybrat ty správné. Doporučujeme zvolit lehčí látku a volnější střih. Velice vhodné jsou pro ženy s postavou „jabko“, kdy máte trochu bříško, ale nohy jsou štíhlejší.

Plisová sukně

Když si zakoupíte tento kousek, určitě neprohloupíte. Je to jeden z letošních největších trendů! A pozor! Využijete ji nejen v létě! V délce sukně se meze nekladou. Tato lehoučká sukně pasuje i ženám se širšími stehny, boky.

Kouzlo střihu

Dbejte i na střih šatů! Délka šatů by měla být pod kolena, od pasu dolů by se šaty měly mírně rozšiřovat, výstřih do tvaru písmene V, lehce zdůrazněte pas.

Universální kalhoty

Ve své skříni byste měly mít i kalhoty, které vám perfektně padnou a hodí se snad ke všemu. Zvolte opět lehkou látku, mírně volné. Barva by měla být v odstínech šedé, černé.

Košilové šaty

Dalším luxusním kouskem do vašeho šatníku jsou košilové šaty. Ty lichotí každé postavě a hodí se téměř na každou příležitost. K šatům lze zvolit i pásek pro naznačení pasu a tím i optické zeštíhlení.

Mohlo by se vám líbit...