Čtyři módní trendy loňského roku, které jsou nyní out

Móda se neustále mění, to ostatně dokazuje i fakt, že to, co bylo in vloni, je letos out. Seznamme se konkrétně se čtyři módními trendy loňského roku, které jsme nosili s radostí a za něž jsme byli ochotni utratit doslova majlant a které jsou už nyní bohužel out. Divili byste se, jaké kousky budeme muset vyhodit ze svého šatníku, pokud si ho budeme chtít ponechat v moderním duchu.  

Oversized saka jsou bohužel out 

Doby, kdy se nosilo oblečení o velikost větší, už pravděpodobně ustupují. Dokazuje to ostatně oversized sako, které jsme ještě donedávna nosili s velkou radostí. Nyní jsou však nejen saka, ale také většina dalších oversized kousků out. Místo nich si musíme koupit pěkně padnoucí vypasovaná saka, třeba ideálně v černé barvě, které z módy jen tak nevyjde.  

Volány jsou taky out 

Volány a volánky byly součástí hlavně loňských stylových plavek. Je však pravdou, že letos se jedná o out kousek. Z šatníku je třeba vyhodit romantické blůzy i vzdušené šaty, které už jsou nyní pasé. Volány se v minulosti nejčastěji vyskytovaly jako ozdoby výstřihů či plavek, také se ukazovaly na spodních lemech halenek a šat. Nyní je nahrazují zvonové, tedy rozšířené střihy.  

Stop odhaleným ramenům 

Vzpomínáte si na minulý rok, kdy se s velkým pozitivním ohlasem po x letech vrátila do módy odhalená ramena? Bohužel netrvalo to dlouho a opět se přesouvají do out zóny. Už žádná odhalená ramena, letos bude in zkrátka něco zcela jiného, a to propracovanější a rafinovanější kousky.  

Sportovní oblečení 

Nosit tepláky do kina nebo do společnosti bylo v nedávné době ještě in. Nyní se však opět karty otáčí a i ze sportovního oblečení se stává out outfit, pokud ho však nenosíme doma, kde nás ostatně nikdo nevidí, jenom my sami. I mikiny jsou kupodivu už na ústupu, elegantnost se nyní dere vpřed.  

Mohlo by se vám líbit...