České ženy a jejich módní přešlapy. Co dělají špatně?

Mnozí pánové tvrdí, že nejkrásnější ženy na světě jsou Češky a Slovenky. Jenže pokud bychom na to měli nahlédnout z módního hlediska, řekli bychom, že nejkrásnější ženy jsou rozhodně Francouzky, protože ty vždycky vědí, co si mohou a nemají obléknout. České ženy se bohužel neustále dopouští mnoha módních prohřešků, které se s nimi posléze táhnout opravdu dlouho. Abyste se takovým módním prohřeškům vyvarovali, přinášíme jejich seznam.  

Doplňky vždy do jedné barvy 

Už dávno neplatí, že kabelka musí mít stejnou barvu jako boty a že ostatní doplňky musí mít stejnou barvu jako kabelka. Tak to možná chodilo kdysi, ale dnes je to zcela jinak. Když nosíme doplňky v jedné barvě, ostatní si spíše jen ťukají na hlavu. Není to in, je to jeden z mnoha módních prohřešků českých žen, jakých se dopouští.  

Mnohé ženy jsou toho názoru, že když zvolí jednu barvu, nic špatného se nestane. Jenže to je opravdu omyl. Celý outfit sladěný do jednoho tónu vypadá velice nepřirozeně.  

Lesk, zdobení, to české ženy milují 

Bohužel jsme se zastavily někde v sedmdesátých, osmdesátých letech, kdy lesk a zdobení bylo in. Mnohé české ženy ve svých šatnících mají neustále velice lesklé, zdobené věci, které vytahují jak na společenské akce, tak jen na obyčejný nákup. Pravdou však je, že lesk a zdobení – to je to, co už je dávno out. Výrazné kousky jsou rozhodně super, jen nesmí být výrazné kvůli umělým aplikacím, které se třpytí nebo jinak poutají pozornost. Raději se držte pravidlem, že méně je více.  

Sportovní bundy nepatří na společenské akce 

Bohužel řada českých žen se dopouští dalšího módního prohřešku, a sice bere si na společenský večer sportovní bundu. Jenže sportovní bunda opravdu nepatří na večer, není to slavnostní model. Lodičky a šaty by měly čouhat jen zpod kabátu, ne zpod sportovní bundy, která je sice nepromokavá, ale na společenský večer se nehodí. 

Mohlo by se vám líbit...