Jaké oblečení efektivně skryje nadbytečná kila?

Ne každá žena se může pyšnit štíhlou postavou, kterou jí kdekdo závidí. Mnohé ženy se denně snaží svým oblečením zamaskovat nadbytečná kila, která se jim nepodařilo zhubnout. Naštěstí současná móda ženám s kily navíc přeje, vždyť jinak by se nestaly módními kousky především modely volného střihu. Pokud se tedy denně snažíte zakrýt větší zadeček nebo nehezké boky, doporučujeme sáhnout po níže zmíněných kouscích, díky nimž budete in a krásně štíhlá.

Multifunkční tuniky

Mezi moderní trendy, které vám krásně zamaskují nadbytečná kila, se řadí i tuniky. Jedná se o jeden z mála multifunkčních kousků. Tuniku lze totiž nosit na několik způsobů. Lze ji nosit jako kratší šaty, na což si troufají především mladé slečny, lze je však nosit i jako krásnou halenku zakrývající bříško. Také ji využijete jako přehoz přes plavky v době letních, parných dnů, kdy se vydáte na koupaliště nebo na štěrk.

Tuniky lze dnes koupit v mnoha zajímavých barvách a vzorech. Populární jsou zejména krajkové tuniky, které si zamilují především ženy milující něžné kousky. Mezi klasiky patří bílé a černé tuniky, populární jsou vzorované tuniky (zejména květinové, což je aktuálně žhavý trend).

Šaty rovného střihu

Dalším kouskem, který dokonale zahalí nejen bříško, ale také větší zadeček či nehezké boky, jsou šaty rovného střihu. Dnes se z nich stal obrovský trend, který ženy milují možná právě díky volnosti. Díky volnému střihu šaty nikde netáhnou ani neškrtí, žádnou část těla nepříjemně neobepínají, což lze také hodnotit velice pozitivně.

Midi sukně

Oblíbeným kouskem dnešního módního světa jsou midi sukně, které zahalují zejména větší zadeček a nehezké boky. Midi sukně sahají až do pasu, od pasu se rozšiřují a sahají až ke kolenům. Důležité je poznamenat, že právě tyto sukně se musí kombinovat s obuví na podpatku, aby nedocházelo k optickému zmenšení a zpevnění postavy.

To a mnohem více naleznete v e-shopu lkshop.cz.

Mohlo by se vám líbit...