Co obléknout na večírek?

Vaše kamarádka bude pořádat narozeninový večírek? A že nevíte co na sebe? Minisukně vám přijdou už nudné a okoukané? Je třeba sáhnout po kalhotách!

Kalhoty na večírku nesou jisté výhody. Schovají co je třeba a nemusíte se bát roztržených silonek! Tak proč je nechávat ve skříni?

Volba kalhot bude záležet na formálnosti večírku. Pokud bude narozeninový večírek uvolněný a neformální nemusíte se bát sáhnut po riflích, ale v tomto případě si dejte záležet na topu. Ten by měl být dominantní a slavnostní.

Nestárnoucí klasika

Pokud se má večírek nést ve slavnostnějším a elegantním duchu, je třeba sáhnout po černých kalhotách! Tyto kalhoty by měla mít v šatníku každá žena. Hodí se na mnoho příležitostí, takže pokud je v šatníku ještě nemáte, je třeba to napravit. Také si dejte pozor na zvolený střih a materiál.

K těmto kalhotám je třeba obléknout stylový vršek. Pokud chcete být moderní a sexy je potřeba obléknout lesklou halenku s výstřihem. Ale pozor výstřih nevolte příliš hluboký, ten totiž nepůsobí elegantně ba naopak. Pokud se vám lesk nezamlouvá, sáhněte po vzoru. A jaký by to měl být? Zvířecím vzorem určitě nic nezkazíte.

Díky jednobarevnosti kalhot si s vrškem můžete prostě vyhrát! Fantazii se meze nekladou. Přeci jenom jdete na večírek a ne na pracovní pohovor, takže se můžete uvolnit.

Pokud sáhnete po volných kalhotách, zvolte také vzdušné halenky. Kalhoty působí elegantně a stylově.

Určitě byste neměly dámy zapomenout na vysoké podpatky! Ty prostě k večírkům neodmyslitelně patří. Jejich výhoda je, že vám vykouzlí krásné dlouhé nožky.

Mohlo by se vám líbit...