Zásady, podle nichž začnete žít lépe

Život je jen rychlý proces, který trvá někdy déle, jindy krátko. Lidé si nyní zvykli ho naprosto promrhat, protože aplikací a jiných takových vymožeností, které nám údajně šetří čas, je habaděj. Jenže mnohdy nám čas zrovna nešetří, naopak ubírají, protože se stává, že s větším množstvím času jen ve větší míře sedíme u televize a jsme na sociálních sítích. Takto by to rozhodně nemělo vypadat. Žijte konečně kvalitněji a užívejte si každý okamžik vašeho života. Vždyť život není pouze o přežívání na sociálních sítích a trávení času ve virtuálním světě. Jedná se o vnímání okamžiků a o sbírání zážitků. Zkuste to proto s radami, které vám pomohou žít život kvalitněji, abyste v den vaší smrti měli skvělý zpětný pohled na váš plnohodnotně prožitý život.

• Překonejte lenost a vystupte ze své komfortní zóny

Lidé jsou především líní. Ženy nechodí ven, protože si uvědomí, že by musely podstoupit líčení a sprchu. Za to jim to opravdu nestojí, a tak se raději poflakují doma a tráví čas brečením u oblíbeného romantického filmu, v němž hlavní poselství je právě to, abychom plnohodnotně žili. Ženy samozřejmě brečí z toho důvodu, že si říkají, že ten plnohodnotný život opravdu nežijí. U mužů je lenivost především spojena s tím, že je vždy lepší popíjet pivo u oblíbeného zápasu, než jít ven a trochu si zasportovat.

• Udělejte si však každý den chvilku pro sebe

Ať už se bude jednat o chvilku, během které si projdete oblíbené místo ve vašem městě, nebo kdy se jednoduše naložíte do horké vany s pěnou s oblíbenou knihou – každý by si daný den měl udělat takovou svou chvilku jen pro sebe. Je to z toho důvodu, že taková chvilka pro sebe nám pomůže poděkovat za všechno, co máme, a zároveň nás donutí popřemýšlet o všech krásách, které jsme do daného současného dne zažili, udělali, podnikli a viděli.

Mohlo by se vám líbit...