Typy triček, které se nyní nosí

I když je sice chladné počasí, stejně si do outfitu zakomponujeme obyčejná trička, na která si přehodíme svetr nebo mikinu. Tričko je zkrátka běžnou a možná i neodmyslitelnou součástí našich outfitů, pokud tedy nemáme na sobě zrovna šaty. I u tohoto kousku oblečení se ale mění trendy. Basic kousky, tedy jednobarevné kousky klasického střihu, se sice nosí pořád, ale co třeba batikovaná trička? Ty jsou asi už dávno out. Pojďme si říct, co out ale není.

Podzim s sebou přinesl opravdu skvělé kousky, které musí mít řada žen ve svém šatníku. Jedná se například o lacláče, které se staly běžnou součástí naší sbírky, dále je nutné podotknout, že se opět do módy dostaly i kabáty rovného střihu. Pokud se však budeme zabývat přímo tričky, vypíchněme si pár střihů či typů, bez nichž stylový look nesestrojíte.

• Asymetrické střihy

Asymetrické střihy se dostaly opět do kurzu. Nejčastěji narazíme na trička, která jsou vzadu delší než vepředu. Nyní se ale zase vrací trička, která jsou ušmiknuta šikmo, tedy kdy delší cíp je na boku, nikoliv vzadu. Takto střižené jsou nejen trička, ale kupodivu i mikiny.

• Trička až pod zadek a ještě níž

Vloni v létě jsme byli zvyklí na tehdy ještě stylová trička, která byla krátká, většinou pouze pod prsa. Nyní se karty obrátily a do kurzu se dostala hlavně taková trička, která jsou délkově až pod zadek, dokonce často i níž. K tomu všemu tyto typy triček bývají ještě vepředu kratší než vzadu. Vepředu se tak jedná o běžné tričko, vzadu se ale jedná o tričko sahající až do půli stehen.

• Trička s nášivkami

Letošní rok si módu doslova podmanily nášivky. Tento doplněk musí být na každém kousku oblečení či na každém typu obuvi. Nášivky jsou součástí chelsea botek, dále kabátů, bund, čepic, kšiltovek, dokonce i džínů nebo košilí. A nikoho už asi nepřekvapí, že jsou součástí i triček. A právě na tričkách jsou naprosto stylové.

Mohlo by se vám líbit...