Barevné křiváky – podzimní hit, který nesmíte postrádat

Letošní podzim přišel opravdu prvním zářím, což není zrovna obvyklé. Neustále jenom prší, málokterý den je tak hezký, že bychom mohli vyjít ven a bez deštníku se projít oblíbeným parkem. S podzimem samozřejmě přišlo sychravé a chladné počasí, tudíž přišla i celá řada nových trendů, které musí zkrátka přibýt do našeho šatníku. Novinky se letos odrazily hlavně na bundách, bez kterých bychom si na podzim nezašli ani na kafe.

Mimo bundy se hodně novinek projevilo taky na kabátech rovného střihu. Ty se letos dají koupit opravdu už ve své podzimní variantě, která je většinou utkána z vlny, tudíž se takové kabáty hodí i na zimu. Najdete je naprosto v každém obchodě, co bylo hlavně vloni doslova nereálné.

Pojďme se ale vrátit k bundám. Letos se staly oblíbenými hlavně bombery, které si můžete koupit v delším provedení, než jsme zvyklí. Stylové bombery nyní sahají až pod zadek a jsou plné nášivek. Jestliže byste chtěli stylový kousek v té klasické, kratší variantě, pak sáhněte po těch s kožíškovým límečkem.

Mimo bomberů si kupte taky klasické křiváky. Zapomeňte ale na černé provedení, to už se opravdu nenosí ani u tohoto kousku oblečení. Sáhněte po barvičkách!

Čím pestřejší, tím lepší!

Barevné křiváky jsou další letošní hit, bez kterého nebudete moct letošní podzim být. Černé jsou už dávno out, letos zamířily na ramínka v obchodech hlavně barevné varianty. A jaké barvy jsou ty nej?

  • výrazně červená
  • sytě žlutá
  • královsky modrá
  • pestře zelená

Ani s metalovými barvami nešlápnete vedle

A jak už jste mohli zaznamenat, metalové barvy letos vítězí na plné čáře, a to nejen u bot. Kupte si jednoznačně i bundu metalové barvy. Stříbrná, bronzová nebo i zlatá barva je povolena! Opatrně ale při kombinování. Stříbrná jen se stříbrnou, zlatá se zlatou, bronz s bronzem. Nemíchejte je – pokazí se váš celkový look.

Mohlo by se vám líbit...