Nastala móda svetříků!

Letní módě pomalu ale jistě odzvonilo. Na řadu nám přichází podzimní móda, do které neodmyslitelně patří oblíbené svetříky. Na výběr máme z mnoha možností a fantazii se meze rozhodně nekladou. Výhodou svetrů je, že pokud je třeba na naší postavě něco zakrýt je to skvělý pomocník.

Svetry mají tu výhodu, že jsou skvěle kombinovatelné a můžeme je zařadit jak do sportovního tak i elegantního stylu. Zde pár typů s čím je obléknout.

Tenké svetříky

Tyto tenké svetříky jsou skvělé jak na vrstvení tak i jen místo halenky či trička. Barva svetru může být jak výrazná tak jemného odstínu. Pokud zvolíte techniku vrstvení, sáhněte vždy jen věci z tenkého materiálu. Jestli chceme působit romanticky, oblékneme k tomuto svetříku jemné šaty. Přeci jenom už není léto a tak přidáme i koženou bundu v odstínech hnědé barvy. Přidáme i lehký šátek kolem krku.

Svetr zavinovací

Zavinovací móda je prostě IN! Ať už jde o šaty, halenky či svetříky. Tento střih má jednu velikou výhodu, a to tu, že lichotí každé postavě. Pokud chcete být elegantní, zvolte například černý svetřík a pod něj šaty prakticky jakékoliv barvy, která se vám líbí. I šaty se vzorem se k tomuto svetru výborně hodí a obzvláštní ho. Pokud chceme působit uvolněněji, zvolíme černé nebo tmavě modré džíny, zavinovací svetřík, barva je na vás a pod něj bílou košili. Nebojte se k tomuto outfitu zvolit mokasíny nebo tenisky.

Halenku vyměňte za svetřík

Úzký svetřík místo trička prostě letí a nevyjde snad nikdy z módy. Dbejte na to, aby nebyl svetřík úzký až moc a nepůsobil spíše, že je vám malý. Tento svetr lichotí spíše štíhlejším postavám. Obléknout k němu můžete cokoliv. Ať už zvolíte sukni či jakékoliv kalhoty.

Mohlo by se vám líbit...