Jaký vzor si žádá móda pro podzim 2018?

Podzim už je tady a s ním i nov módní vzory. Toto období si žádá jak teplé tak i vzdušné oblečení, protože počasí je v tomto čase nepředvídatelné. Nyní můžeme kombinovat více kousků najednou, než tomu bylo v létě, kdy nám stačily například jen šaty. Co tedy letos letí a v čem budeme zářit mezi padajícím listí?

Kostka

Když si letos zakoupíte cokoliv s kostkovaným vzorem, určitě neprohloupíte. Ovšem kostkovaný kabátek bude trefa do černého. Nejvíce IN budou kabáty sahající pod kolena. Ale pozor! Pokud tato délka nelichotí vaší postavě, zvolte variantu pro vás vhodnou a nehleďte na to, co je nejvíce v kurzu. Přeci jenom musí to slušet vám!

Zvířecí vzory

Opět jsou zpět zvířecí vzory! Pozornost věnujte nejen potisky se vzory kůže šelem ale také hadů a zeber! Takové kalhoty se vzorem hadí kůže budou určitě zajímavou změnou ve vašem šatníku. Také kožešinové kabátky bude letošní podzim vyžadovat! Ale nelekejte se, půjde samozřejmě o kožešinu umělou.

Květiny

To že nám léto už bohužel skončilo, neznamená, že květinový vzor již na sebe neoblékneme. Květiny se ale objevuji na tmavších podkladech a tím dávají oděvu podzimní nádech. Skvělou volbou bude tedy dlouhá tmavá sukně s květinovým vzorem.

Džínovina

Kousky z této látky nemohou chybět snad v žádném ročním období! Takové sako či kalhoty nemohou ve vašem šatníku jistě chybět! Kalhoty vybírejte rovného střihu a s výškou do pasu. K saku vypadají skvěle šátky uvázané v ležérním stylu kolem krku.

Tak který vzor vás oslovil nejvíce? Tradice či novinka?

Mohlo by se vám líbit...