Sáhni po tom huňatém!

Svetr je ta část oblečení, která nás teď pár měsíců bude zdobit. Proto bychom měly, milé dámy, mít ve skříni zásobu těchto kousků, aby bylo z čeho vybírat. A teploučko z huňatého svetříku v tomto ročním období nic nenahradí! Už máte tedy nějaký v šatníku?

Teplo nadevše

Také vám je neustále zima a milujete se obléknout do huňatého svetru? Tak to tedy nastala vaše chvíle. Hrubě pletený svetr si letošní podzim prostě vyžaduje. Ale pozor by si měla dát ženy plnějších tvarů. Těm by tento svetr mohl přidat zbytečně pár kilo navíc. Pokud chcete odlehčit plný vzhled tohoto svetru, zvolte svetr, s výstřihem do písmene V. Letos letí i sukně, takže klidně zvolte kontrast a oblékněte k huňatému svetru sukni s délkou ke kolenům. Sáhnout můžete po skládané sukni.

I na povrhu záleží

Co si zahrát na plyšáka? Ano! Máte tu příležitost. Letošní podzim je dosti hravý. A tak zvané plyšové svetry si oblíbíte na první dotek. Jsou hebké, pohodlné a teploučké. Ideální kombinace proč je mít ve svém šatníku. Na výběr je z mnoha vzorů a barev. Pokud zvolíte jednobarevnou verzi, můžete k němu obléknout prakticky cokoliv, co vás napadne, nebo v čem se cítíte dobře.

Vzor

Pokud vás nudí jednobarevné svetry, zvolte svetr se vzorem. Sáhnout můžete jak po kostkách, tak po pruzích. Svetry mohou být hravé a velice barevné, jestli takový zvolíte, je třeba zmírnit barvy na zbytku oblečení a volit jednobarevné kousky, aby byl svetr tím nejzajímavějším, co na sobě budete mít. Skvělou volbou budou úzké černé nebo modré džíny.

Mohlo by se vám líbit...