Sáhni po těch pravých

Tento módní kousek je v letních měsících asi tím nejoblékanějším. Některé z nás jej oblékají rády a jiné z toho mají trochu obavy. Hádáte správně, řeč je o plavkách. Ne každá máme dokonalou postavu, se kterou bychom se rády chlubily na veřejnosti. Ale i když není naše postava jako z katalogu, jde udělat na pláži parádu. Je třeba vybrat si plavky, které budou vhodné pro naši postavu. Plavky musí zdůrazňovat naše přednosti, tím odlákáme pozornost od partií, které nejsou dle našich představ.

Větší bříško

Tyto plavky nás vrátí trochu v čase. Pokud vás trápí vypouklé bříško, schovejte ho do plavek s vysokým pasem. Díky vysokému pasu se schová jak bříško, tak vás plavky také opticky prodlouží. Další výhodou je, že se móda stále vrací a teď je období, kdy vysoký pas prostě letí.

Malá prsa

Teď se zaměříme na výběr horní části plavek. Pokud vás trápí malá prsa, můžete sáhnout po plavkách s volány. Ty vás v hrudní části opticky rozšíří a dají tak vzhled většího poprsí. Pokud zrovna moc neholdujete plavání, můžete si dovolit vršek bez ramínek. Také jsou krásné plavky sportovního stylu se zapínáním za krkem. Tento střih také velice lichotí ženám s malým poprsím a díky různým vzorům si můžeme pohrát s optickým klamem.

Velká prsa

Ženy s velkým poprsím jsou na tom s výběrem plavek trošku v nevýhodě. Je celkem obtížnější najít plavky, které by vám sedly jak nahoře tak i dole. Ale nezoufejte, naštěstí se teď dají koupit plavky zvlášť. Takže vrchní i spodní díl mohou mít jinou velikost.

Je vhodné sáhnout po plavkách, které mají ramínka stejná jako tomu je u podprsenky. Tento střih je osvědčený, nikde vás to nebude tahat.

Mohlo by se vám líbit...