Už jste si koupili kabát pro letošní rok?

Kabáty jsou nedílnou součástí podzimu a také zimy. Každá žena je si však vědoma toho, že se trendy v oblasti kabátů mění každým dnem, respektive každým rokem. Každý rok se tak musí koupit kabát nový, kterým se oslní širší i rozsáhlejší publikum. Otázkou je, jaké kabáty jsou in letos? 

Jak již bylo zmíněno, kabáty se bezesporu pojí s podzimem a také se zimou. A i když si to málokdo uvědomuje, i kabát podléhá módním trendům. Pokud chcete být každým rokem stylová, nesázejte na jeden nadčasový kabát, ale pořiďte si každý rok to, co udává móda. A s letošním výběrem vám poradíme.  

O letošním podzimu a zimě lze říct, že se nese ve znamení maxi dlouhých délek. Kabát si tedy můžete pořídit i takový, který bude sahat až na zem. Nebojte se však ani plyšových kabátků, které se taktéž označují za hit letošní sezony. Plyšové kabátky se však objevily mezi lidmi už v loňském roce, letos se kupodivu drží v top pětce.  

Vsaďte na prošívané modely 

Neuděláte chybu, když vsadíte na prošívané modely. Ty se do obchodů dostaly opravdu ve velkém, proto se jich nebojte. Stejně tak se nebojte ani vzorovaných kousků, které zaujmou na první pohled. Co se vrátilo z dob dávno minulých je vzor kohoutí stopy, kromě kohoutí stopy jsou in i kostkované kabáty.  

Dvouřadé zapínání je taktéž opět in 

Na co bychom neměli zapomenout, jsou kabáty s dvouřadým zapínáním. V těch letos opravdu zazáříme, proto se jich nebojte. Jedná se o elegantní typ zapínání, který však lze doplnit i obyčejnými teniskami, nejen kozačkami na vyšším podpatku.  

Kromě zmíněných kabátů se nebojte vsadit na loňskou klasiku, kterou byl kabát rovného střihu s větším výstřihem. Výstřih je možné vyplnit šálou nebo šátkem, který vás ochrání před chladnějším větříkem a prvními mrazíky. 

Po jakém kabátu sáhnete letos vy? Nebo už svého favorita máte v šatní skříni? 

Mohlo by se vám líbit...