Nejlepší dámské boty na léto

Dámské boty, tenisky, sandály, pantofle

Blíží se nám léto a s ním i veliká otázka při výběru bot. Sandály nebo tenisky? Každá z těchto kategorií nabízí různé výhody. Z jedné stránky jsou sandály skvěle prodyšné, hodí se i k elegantnímu outfitu, ale dokonce i na pláž, či kamkoliv na letní prázdniny. Mnohdy však nejsou tak pohodlné, jako tenisky, či baleríny. Někdy se také k Vašemu outfitu více hodí tenisky než sandály. Co je však na letní obuvi nejdůležitější je pohodlí a kvalita boty.

Jak jistě víte, především v létě, za parných dnů, jsou naše nohy nejvíce vystaveny všem nepříjemným, byť i škodlivým faktorům a před nimi je musíme chránit. Vysoká teplota, sluneční paprsky, pocení, vyrážky, nepříjemné puchýře a mnohé další. Proto nezanedbejte řádný výběr značky, která Vám zaručí, že bota bude vyrobena z nejkvalitnějších látek, které nejsou těmito faktory nijak ovlivnitelné. Na těchto botách je skvělý fakt, že si můžete během výběru jednoduše komponovat druh bot ke stylu Vašeho šatníku.

Sandále na pláž

Chytáte-li se na prázdniny k moři, jsou sandály nejlepší možností, jelikož jsou prodyšné a dopřejí Vám příjemný pocit noh zarytých do hřejivého písku, a co více, budete vypadat stylově. Sandály však mohou být pro nohu dost nepříjemné, proto se často doporučují ortopedické vložky. To stejné ovšem platí i pro pantofle. Ty jsou navíc i voděodolné, tudíž se můžete bezpečně procházet po pláži beze strachu o namočení si bot.

Jestliže se nechystáte k moři, nebo jste prostě zastánce pohodlnějšího, volnějšího stylu, můžete se zaměřit více na tenisky a kecky. Tyto boty patří mezí nejoblíbenější letní obuv, již jen z toho důvodu, že i přes to, že mohou být neskonale pohodlné, můžou i vypadat skvěle a vydržíte v nich celý den. Vyberte si a vyzkoušejte, jak se budete cítit v sandálech, pantoflích, teniskách či keckách. Kombinujte Vaše pohodlí s výběrem materiálu a značky a buďte si jistí, že nebudete litovat.

Mohlo by se vám líbit...