Na jaké příležitosti se tenisky rozhodně nenosí?

Tenisky jsou asi nejpohodlnější obuv vůbec. Jedná se o oblíbenou obuv nás všech a vždycky se s ní velice smutně loučíme v době před zimním obdobím, kdy se opravdu nehodí nosit tenisky, díky kterým bychom jenom pěkně nastydli. Je nutné si uvědomit, že nemá cenu neustále nosit tenisky, když je venku deset čísel sněhu. To je jen holá nezodpovědnost, za kterou bychom rozhodně zaplatili. Nicméně o to větší radost přijde v době, kdy sníh opadne a my se tak konečně můžeme vrátit k oblíbeným teniskám.

Tato obuv je sice jedna z nejoblíbenějších vůbec, je ale nutné si uvědomit, že ji nemůžeme nosit kamkoliv. Jistě, v poslední době se tenisky staly nedílnou součástí elegantnějších outfitů, kdy se kombinují například s oblíbenými šaty nebo se sukněmi, ale na druhou stranu takové kombinace se nemohou nosit všude. Proto si pojďme říct, kam s takovými kousky nechodit, protože bychom si trhli jenom ostudu.

1. Svatby

Pokud jdeme na svatbu, pak je musíme vynechat. Je jedno, jestli jdeme jako svědek, družička nebo jako běžný svatebčan, ale v každém případě tenisky nechte stranou, jestli se však nejedná o nějakou tematickou svatbu, kde by byla tato pohodlná obuv doslova předepsaná. Na svatby volí ženy pohodlné baleríny, méně pohodlné lodičky nebo vkusné polobotky. Pánové se uchylují pouze k polobotkám.

2. Slavnostní oslava narozenin

Jestliže má někdo z vašich blízkých aktuálně nějakou oslavu narozenin, pak bychom rozhodně měli sáhnout po jiné obuvi. Na slavnostní oslavu narozenin se opravdu nehodí přijít v teplácích a v teniskách. Raději sáhněte po balerínách nebo po polobotkách. Vše však slaďte patřičně k vámi zvolenému outfitu.

3. Výročí

Pokud s přítelkyní nebo s přítelem míříte do krásné restaurace, bohužel nemůžete sáhnout po teniskách. Ty se k elegantnímu looku vážně nehodí. Zkuste to raději s trochu formálnější obuví, kterou sladíte k formálnímu looku.

Mohlo by se vám líbit...