I k podzimu sukně patří

I přesto, že nám léto dávno skončilo a máme tady podzim, nesmíme zanevřít na sukně a šaty. Přeci jenom tato móda k ženám prostě patří a není třeba ji kvůli ročnímu období odkládat stranou. Sukně i šaty můžete nosit celý rok nehledě na počasí.

Nepředstavujte si, že šaty či sukně, které oblékáte v létě, můžete obléknout i na podzim. Bylo by asi trochu zvláštní vyrazit do chladného podzimního rána v lehkých květovaných šatech. Je nutné každému ročnímu období přizpůsobit jak materiál, tak vzor.

Jaké sukně a šaty obléknout na podzim?

V tomto ročním období je třeba zvolit teplejší materiál, než tomu je v létě. Je třeba sáhnout po úpletovém materiálu. Ten se báječně hodí, jak ke kozačkám, tak ke kabátu.

Pokud máte obavy, že by vám mohla být zima, vyměňte tenké silonky za ty hrubší. Ty mají různé vzory a barvy, které se skvěle kombinují a oživí váš outfit. Nebojte se spojit například šedé šaty s červenými punčocháči. Pokud budou šaty jednobarevné, můžete sáhnout po jakékoliv barvě punčoch.

Zda máte sukni nebo šaty se vzorem, například károvaný vzor je letos velice žádaný, zvolte punčocháče jednobarevné a konzervativnější. Na mysli máme buďto tělovou barvu nebo klasiku jako je černá.

Zda se stále obáváte zimy nebojte se sáhnout po termo úzkých legínách.

Co obout?

S obuví je to velice jednoduché. Určitě každá z nás najde doma černé kozačky či uzavřené kotníkové boty. V této obuvi vám jistě zima nebude. Boty mohou ladit barevně s šaty nebo volte tu, které se hodí ke všemu a to černá.

Mohlo by se vám líbit...