Pohodlně, a přesto elegantně a stylově!

Dokážete si představit, že jdete do práce v krásném kostýmku a nemusíte se trápit, že vás tlačí lodičky či sandále, že se vám zasekl podpatek mezi dlažební kostky? Není to sen! Letošní léto velí hlavně pohodlně! Co si tedy obout, abychom byly elegantní, ale cítili se pohodlně a stylově? Jsou to přeci cukle, nebo jestli chcete pantofle! Všichni je známe z doby našeho dětství, ale už to nejsou ty fádní a nudné pantofle do kterých se nám moc nechtělo.

Tyhle  boty budete obouvat s radostí

V módě se meze nekladou, a tak se na žebříček nejstylovějších věcí dostaly cukle. Jsou pohodlné a jejích nazouvání zabere minimum času. Po letech chození na podpatcích či klínku jsou cukle milou a příjemnou změnou.

Lze vybírat z řady stylových a lákavých modelů, které se hodí pro jakékoliv příležitost! Nosíte ráda elegantní kostýmky nebo šaty a máte pocit, že tato obuv není pro vás ta pravá? Omyl! Koukněte se po pantoflích z materiálu napodobující semiš se stylovým uzlem nebo mašlí a máte vyhráno. Dají se koupit v jakýchkoliv pastelový barvách nebo můžete zabrouzdat do jemných tónů. Elegantně také působí s metalickými detaily. Když je obujete k plisové sukni s romantickou halenkou určitě zazáříte!

Kam v nich vyrazit?

Jedete na dovolenou k moři? Tak určitě si tyto cuklíky nezapomeňte zabalit s sebou! Modely ve zlaté či stříbrné barvě podtrhnou vaše opálení a hodí se jak na pláž, tak i na večerní procházku.

Tak proč by se vaše nožky měly stále trápit v nepohodlné obuvi, když můžete zazářit a být IN v jednoduchých, a přesto krásných pantofličkách.

Mohlo by se vám líbit...