Vyzkoušejte vysouvací nábytek

Většina lidí v dnešní době žije sama v malém bytě. Takové byty jsou mnohdy ty nejlevnější, i když nás mnohdy vyjdou lépe dvoupokojové nemovitosti. Jenže pakliže máte stanovený rozpočet, raději se skloníte k drobné garsonce, která vám naprosto vyhovuje, pokud žijete sami. Do takové malé garsonky však nezařídíte tolik nábytku, jak jste si představovali.

Mnohdy se stane, že vám největší místo bude zabírat právě pouze postel, proto se rozhodnete tuto situaci nějak vyřešit. Postelová patra jsou nyní velmi populární, ovšem mnoho lidí je zatracuje, protože je nahoře v patře opravdu horko. Člověk by řekl, že v zimě je to hodně velká výhoda, ale v létě byste raději spali někde na zemi, protože nahoře v patře se spát vážně nedá.

Naštěstí existuje ještě jedno řešení malých bytů, které v sobě nese skrytou postel. Jedná se o vymoženost, kterou znáte především z amerických filmů, ale postupně se tento trend ukázal i v Česku a sklidil velké úspěchy. Jedná se o vysouvací nábytek, v tomto případě konkrétně postel.

Během minuty postel rozložíte, během minuty ji opět složíte

Celá tato vymoženost, která v České republice nezná obdoby, je naprosto jednoduchá a ještě jednodušeji se ovládá. Řada lidí ji preferuje právě do svého malého bytu, aby si mohli kde udělat svůj obývací pokoj a aby měli kde pohostit hosty. Vše spočívá v tom, že během minuty či méně postel rozložíte a během okamžiku ji pak opět i s peřinou zase schováte do zdi. Je to vážně velmi populární a mnohdy se nemusíte stresovat s tím, jaký nábytek dáte do ložnice, aby vám ladil ke zbytku domu. V tomto případě se budete rozhodovat pouze v tom, jak zkombinujete obývací pokoj s kuchyní.

Pakliže však máte větší byt, ovšem stále v podobě garsonky nebo bytu o velikosti 1+kk, zkuste si koupit obyčejnou postel a pomocí závěsů či rolet oddělte jednotlivé kouty místnosti. Docílíte tak optického zvětšení bytu, o něž jistě stojíte.

Mohlo by se vám líbit...