Vintage styl je v současné době velmi moderní

Mít moderní domácnost je snem každé ženy. Proto se není čemu divit, když hlavní slovo v domácnosti při zařizování má právě žena, protože ta má jistě nastudováno všechno, co se dočetla v časopisech o bydlení. Je nutné zmínit fakt, že ženy mají v hlavě už jistou myšlenku od počátku nápadu, který tkvěl právě v tom, že si své bydlení koupí společně s partnerem. Už v tom momentu každý věděl, že muž se nijak nebude podílet na zařizování místností, protože žena už okoukala vše z časopisů a rady, triky a tipy pro moderní domácnost má nastudované nazpaměť.

Proto pánové jsou vhodní především pouze k tomu, aby stěhovali společně se stěhovací službou, aby nosili nejrůznější nábytky a popřípadě dokonce montovali jednotlivé komody či skříně, protože žena někdy není tak zběhlá právě v této montážní práci. Vždy si však pánové mohou být jisti, že se jejich očekávání naplní, protože se přece nestěhují s někým, kdo nemá žádný vkus.

Moderní je nyní vintage styl

Ženy moc dobře vědí, co je totiž právě „in“. Vědí, že se musí vyhnout pestrým barvám, díky kterým by zrak jen přecházel. Bohužel se musí soustředit také na to, aby vybíraly barvy dle nábytku, který totiž volily právě dle vintage stylu, který se stal v poslední době opravdu populární. Není to však typický retro styl, který se nese v pestrých doplňcích, ale především se soustřeďte na vybledlejší barvy. Dominovat budou rozhodně především pastelovější barvy, mnohdy vážně doslova vybledlejší odstíny.

Vše pak následně kombinujte především do mdlejších barev. U vintage stylu vedou především tmavší odstíny – pastelové a pestré barvy tu nemají zrovna co dělat. Samozřejmě berte v úvahu i typické kousky pro retro styl – zejména se bude jednat o budíky, ovšem zase je volte v příhodné barvě. Pestré kousky vynechejte, stejně jako například bílou barvu.

Mohlo by se vám líbit...