Rychlé mlsání

Jen tak si sedíte venku na zahradě a najednou dostanete chuť na něco dobrého, ale při představě dlouhého pečení v tom horkém počasí vás raději chuť přejde? Tak proč si neuděláte něco rychlého a hlavně dobrého? Tyto dvě kritéria splňují pudinkové dobroty, které si vaše děti opravdu zamilují.

Duhová bábovka

Tato bábovka je velice jednoduchá, a pokud máte doma malé pomocníky, určitě to s vámi zvládnou. Stačí si vybrat čtyři pudinky. Důležité je, aby měl každý jinou barvu. Pudinky uvaříte postupně dle návodu. Pokaždé když je pudink hotový, jej nalijete do bábovkové formy a na povrch nakladete piškoty. A tak postupujete než je forma plná.

Lívanečky

Dopřejte si lívanečky kdykoliv vás napadne. Recept je velice jednoduchý a hlavně rychlý takže pokud vás nebo vaše děti přepadne mlsná, dopřejte si tuto pochoutku. Budete potřebovat 4 lžičky cukru, 3 ks vajíček, 1 lžičku kypřícího prášku, jeden banán, sklenici mléka, špetka soli, 190 g hladké mouky a 60 g hrubé mouky. Postup je rychlý a jednoduchý. Sypké ingredience nasypeme do mísy a promícháme, rozmixujeme nebo rozmačkáme a přidáme se zbytkem surovin. Vše poctivě promícháme. Poté rychle usmažíme na rozehřátém másle nebo kokosovém oleji. Můžeme podávat s čerstvým ovocem a šlehačkou.

Rychlý recept

Pokud se vám nechce stát u plotny, připravte si rychlý zmrzlinový pohár nebo použijte pouze ovoce pro ovocný pohár.

Také nemusíme jenom mlsat v tomto směru. Dopřejte si například jahodový, malinový nebo banánový koktej. Je to jednoduché. Dejte zvolené ovoce do mixéru a přidejte potřebné množství mléka a cukru. Vše rozmixujte a dobrota v podobě mléčného koktejlu je na světě.

Mohlo by se vám líbit...