potraviny-ktere-obsahuji

potraviny-ktere-obsahuji

minu C

Tento lék zná snad úplně každý, koho občas trápí například bolest hlavy. Ano pokud vás napadl Aspirin, máte zcela pravdu. Ale tento lék má i jiné využití, než byste mnozí čekali. Aspirin se dá využít totiž i úplně jinak než jen jako utišující lék na bolest. Že vás vůbec nenapadá, jak byste tuto bílou tobolku jinak využili? My vám poradíme jaké další využití má.
Těžké nohy
Pokud máte za sebou jeden z náročnějších dnů či větší sportovní výkon, a trápí vás bolest nohou, máme pro vás jednoduchá recept, jak si vytvořit mast, která vám zaručeně od bolesti pomůže. Postačí vám jen tři ingredience a to 5 ks aspirinu, lžíce medu, šťáva z jednoho citrónu. Postup přípravy je zcela snadný. Rozdrtíte tablety na prášek a poté smícháte s ostatními surovinami. Poté potřeba bolestivá místa. Díky této masti bolest rychle zmizí a nohy budou lehké jako vánek.
Květiny
Milujete, když váš domov zdobí řezané květiny? Ale odrazuje vás, že po pár dnech jsou květiny zvadlé? Chtěli byste prodloužit jejich dobu životnosti? Tak se nebojte přihodit do vázy jednu, nebo pokud je váza větší i dvě tablety aspirinu. Květiny tak vydrží mnohem déle a budou krásně zdobit váš interiér domova.
Pot
Trápí vás fleky od potu na vašem oblíbeném oblečení? Zkuste rozdrtit aspoň 5 tablet a ve vlažné vodě prášek nechejte rozpustit. Poté do této vody ponořte oblečení, které chcete zbavit fleků. Nechte oblečení namočené asi 2 hodiny a poté jej klasicky vyperte. Budete velice mile překvapeni, že fleky z oblečení budou snadno a velice rychle pryč.

Mohlo by se vám líbit...