Stylový oděv pro farmářky sluší všem 

Zemědělská činnost je v naší zemi stále brána s despektem. Přitom ta stejná aktivita je například v America brána jako symbol bohatství a tradičního základu každého státu, na který jsou jeho představitelé více než hrdí. Staňte se hrdou a stylovou farmářkou.  

Konečně v tom, co mám ráda 

Rozhodla jste se bydlet na farmě a pokračovat tak v tradicích, které jsou staré jako lidstvo samo? Každý den, po který se budete této činnosti věnovat, si uvědomte, jak silnou přidanou hodnotu pro společnost vytváříte. Budete sušit seno, chovat slepice, nebo budete řídit úspěšnou farmu? Každý den si do zrcadla nezapomeňte říci, že tato cesta je skvělá. Své sebevědomí podpořte vhodným oděvem.  

Stačí několik klipů z amerického středozápadu 

Nebojte se inspirovat v outfitech, které naleznete v country písních. V americké kultuře je jeden hudební styl, který je zde skutečně populární, a to dokonce více než pop. Ano, jedná se o country. Vyhledejte si současné country písně a všímejte si detailů. Pro své farmaření si pak můžete pořídit outfit, ve kterém vám bude pohodlně, a zároveň se budete cítit sebevědomě a báječně.  

Džíny a klobouk jako pracovní oděv 

Základem jsou džíny. Tento kus oděvu byl původně pracovní pomůckou pro dělníky. Country styl jej využívá v plné míře. Džíny jsou pohodlné, sexy a praktické, navíc se skvěle udržují. Pořiďte si klobouk. Na léto bude stačit slaměný, po zbytek roku užijete kožený nebo plstěný. Bude vám teplo, ochráníte se před horkem i větrem, a budete u toho vypadat skvěle.  

Top i košile 

Jako další součástí farmářského oděvu se bude hodit jednobarevný top. Je na vás, jakou barvu zvolíte, rozhodně by ale měl korespondovat s barvou podprsenky. Přes top přehoďte košili, ideálně flanelovou a károvanou. Ta vám během jara i podzimu poslouží jako příjemný svrchník, jelikož bude dostatečně hřejivá.  

Holínky na nohy a jsme za dámu i na farmě. Ať žije venkov! Buďte na sebe pyšná! 

Mohlo by se vám líbit...