Buď na pláži IN od krému až po plavky!

Je tady léto a s tím spojené lenošení se na pláži. Co si s sebou přibalit, abyste se odlišili od ostatních a měli ty nejvíce trendy věci pro rok 2018? Tady máme pár typů pro vás.

Začneme tím hlavním, a to jsou plavky

Že znáte jen plavky v celku a dvoudílné, takže není co řešit? Omyl! Střihů plavek je spousta a letos letí ty v celku! Ale pozor! Nejsou to ty obyčejné, jak si každý představí například ze závodního plavání. Plavky jsou různě vykrojené a vystříhané přes boky či záda tím jsou zajímavé a zároveň praktické, takže se nemusíte vyhýbat plážovým sportům z obavy, že by vykouklo, co nemá. Potisk plavek jako jsou kytičky, puntíčky bude mít každ6ý, a proto vy vyzkoušejte ty s potiskem listů. Od leknínových, palmových až po listy banánovníku. Pokud zvolíte dvoudílné plavky, sáhněte po jednoduchých tvarech v pastelových barvách.

Pokud vás už nebaví nudné opalovací krémy zvolte ty barevné!

Ano čtete správně! Na trhu jsou opalovací krémy s faktorem 30, voděodolné. Věřte, že s tímto krémem neuniknete pozornosti ani jednomu člověku na pláži. Užijete si s ním legraci a děti nebudete muset přemlouvat k namazání.

Nudným kšiltovkám odzvonilo!

Pokud chcete být IN zvolte dlouhý šátek a začněte s vázáním. Tipy, jak si stylový turban uvázat naleznete na internetu. Doporučujeme doma natrénovat, ať nejste na pláži spíše jako kulturní zpestření.

A do čeho vše sbalit?

Kdo nemá letos slaměnou tašku, nebo aspoň tašku se slaměnými uchy jako by nebyl! Také se slaměným kloboukem zazáříte. Když to vezmeme kolem a kolem. Cokoliv, co najdete se slámou bude prostě pecka, protože sláma letos letí na plné obrátky.

Mohlo by se vám líbit...