Co se neokouká a z módy nevyjde?

Lámete si hlavu, co by to tak asi mohlo být? Dáme vám nápovědu. Ženy si to oblékají na nohy a mnohdy nepoznáte, že to mají na sobě. Co to je? Pokud si myslíte, že silonky máte pravdu! Silonky jsou nedílnou součástí ženského šatníku. V zimě zahřejí a v létě dodají nohám krásný vzhled.

Kde jaké obléknout?

 

Také mnohdy nevíte, zda se na určitou příležitost hodí barevné silonky nebo raději silonky obyčejné tělové? A co teprve ty se vzorem? Nebudou už moc? Zde vám poradíme, jaké punčocháče kdy zvolit a které nechat raději doma.

Svatba a ples

 

Tyto dvě příležitosti jsou velice společensky významné. Přeci jenom se nekonají každý den a bereme je za slavnosti. Proto by bylo velké porušení etiky vyrazit na ně bez silonek. Jaké obléknout? Pokud máte šaty ke kolenům a jsou jednobarevné, nemusíte se bát obléknout černé silonky s jemným vzorem. Pokud jdete na svatbu, zvolte například šedé, černá by na svatbě neměla co dělat. Pokud máte šaty kratší, navlékněte silonky bez vzoru.

Jeden ze základních pravidel je, že pokud máte otevřené boty, vybírejte punčocháče, co nemají zesílenou špičku.

Pracovní jednání

 

Zde pokud oblékáme barevné silonky, volíme barvu méně výraznou. Vzorům se spíše vyhneme. S tělovými silonkami určitě chybu neuděláte.

Večírky

 

U této příležitosti se můžeme trochu odvázat a zvolit barevné i vzorované punčocháče. Klidně slaďte barvu punčocháčů s šaty. Pokud obléknete vzorované, dejte si pozor, aby lichotil vašim nožkám a zbytečně je opticky nerozšiřoval. Ke koktejlkám vzorované silonky rozhodně neoblékejte, působí to lacině a to my nechceme.

Mohlo by se vám líbit...