Sandy jako módní ikona. Zazařte s looky z Pomády

Každá žena svádí denně obrovské boje sama se sebou. Každé ráno totiž stojí před zrcadlem a hádá se sama se sebou, co si vlastně vezme na sebe. I když šatník praská ve švech, ženy tradičně nemají nic na sebe. Potřebují někdy inspiraci, potřebují se někým inspirovat. V současné době se vrátil do světa módy retro styl, proto tou nejlepší a zdarma inspirací jsou nestárnoucí bijáky, které známe doslova nazpaměť. Mezi legendární filmové snímky patří zejména filmový muzikál Pomáda, který byl přetvořen do mnoha divadelních podob. Hlavní postavy však zůstaly vždy stejné a právě od nich se můžete inspirovat.

Hlavními postavami v tomto filmu jsou Danny a Sandy. Dva lidé, kteří se do sebe bláznivě zamilují během jednoho jediného léta. Stejně jako se pánové mohou nechat inspirovat do Dannyho (tedy od Johna Travolty), tak se ženy mohou inspirovat od krásné Sandy, která se dnes označuje za módní ikonu. Právě s jejich looky rozhodně zazáříte, jelikož přesně odpovídají tomu, co se aktuálně nosí.

Koženkové kalhoty jsou zpátky

Pamatujete si na scénu, kdy se Sandy promenáduje v krásných červených lodičkách, v topu s odhalenými rameny a s koženkovými kalhotami? Přesně to je look, který je ideální na večírek či posezení s přáteli. Konkrétně koženkové kalhoty se opět dostaly do módy, lze je kombinovat nejen s topy s odhalenými rameny, které jsou mimochodem také v kurzu, ale lze je zkombinovat takřka se vším, co máte ve svém šatníku. Když toužíte po elegantnějším looku, doporučujeme zkombinovat koženkové kalhoty s hezkými halenkami, jestli toužíte po pohodlném outfitu, místo halenky volte obyčejná trička větší velikosti.

Límečky jsou opět v kurzu

Kromě odvážného outfitu se Sandy v nestárnoucí Pomádě ukazovala zejména v krásných, nevinných šatičkách, jež byly ozdobeny límečkem. Právě límečky jsou v současné době velice in, doplňují se jimi nejen šaty, ale i halenky. Nemusíte sáhnout jenom po vkusných krajkových límečcích, jaké se viděly ve zmiňovaném filmu, ale nebojte se ani halenek s límečky, jež jsou ozdobeny třeba perličkami.

Mohlo by se vám líbit...