Známe tajemství krásných a bohatých vlasů. I vy můžete mít dokonalou kštici!

Slábnoucí a řídnoucí vlasy se mohou objevit z mnoha různých příčin. Zachovat si hustou kštici plnou života přitom nemusí být složité. Moderní metody přináší způsoby, jak zpomalit tok času a dodat vlasům novou sílu pro zdravý růst.

Vyživení vlasů již od kořínků

Krásné vlasy začínají v dobře vyživené pokožce hlavy. Při nedostatku živin se totiž tělo zbavuje v tu chvíli přebytečného výdeje energie a zdrojů. V praxi to znamená, že to odnesou vlasy, které jsou matné, tenké, lámavé a bez života. Aby bylo řešení problému efektivní, nestačí jenom vybrat lepší šampon. Na řadu musí přijít efektivní metoda vlasové mezoterapie, kdy se do pokožky hlavy aplikují výživné látky pomocí tenoučkých mikrojehliček. Jde o aplikaci látek, jako jsou kyselina hyaluronová, vitamíny, minerály, koenzymy a aminokyseliny. Cílem je podpořit růst vlasu a zastavit tendenci předčasného vypadávání. Ošetření se provádí lokálně na potřebných místech a v případě potřeby se doporučuje opakování v intervalu jednoho měsíce.

Technologie buněčné regenerace pro zachování krásných vlasů

Další variantou, jak si dlouho zachovat krásné a bohaté vlasy, je švýcarská technologie RegenPlazma®. Jde o metodu buněčné regenerace, kdy se do vybraného místa znovu aplikuje vlastní krevní plazma. Princip spočívá v tom, že krevní plazma je bohatá na látky vyvolávající přirozenou buněčnou obnovu. Jsou stimulovány růstové procesy a pokožka hlavy dostane novou energii pro růst vlasů. Pro maximální výsledky je dobré ošetření opakovat v závislosti na doporučení odborníka, který zhodnotí míru vypadávání vlasů.

Ještě výraznějšího efektu je možné dosáhnout při Regenera Activa, kdy jsou pro nastartování regeneračních procesů využívány kmenové buňky, ošetření je navíc jednorázové a není třeba jej opakovat.

Navštivte osvědčenou kliniku

Všechny výše uvedené metody pro zastavení či zpomalení vypadávání vlasů provádí estetická klinika Mediestetik. Pobočky najdete v Praze a v Teplicích. Kromě moderních certifikovaných metod je klinika vyhlášena i svým lidským a příjemným přístupem.

Mohlo by se vám líbit...