Trápí vás ucpané cévy? Přinášíme recept, díky kterému dojde k pročištění cév

Krevní oběh je pro naše tělo naprosto zásadní, a proto by se o něj mělo určitým způsobem pravidelně pečovat. Bohužel totiž existují anorganické soli a jiné sedimenty, které se ukládají na stěnách krevních cév. To vede k následné tvorbě plaku a stejně tak ke ztrátě elasticity a flexibility. A přesně z těchto důvodů je potřeba se o cévy postarat dříve, než dojde k jejich naprosto nezvratitelnému poškození. 

První kroky každého z nás by obvykle vedou k lékaři, který následně předepíše předražené léky. Ty si sice dokáží s problémem poradit, ale celkově na lidský organismus rozhodně dobře nepůsobí. Naštěstí ale známe osvědčený způsob, jakým se s problémy kolem cév vypořádat, aniž by bylo nutné drahé léky brát. Čištění cév nikdy nebylo snazší! 

V čem je to kouzlo? 

K vyčištění cév stačí držet se následujícího postupu a efekt je naprosto zaručený. Budete potřebovat 100 g semen fenyklu, 2 lžíce valerian root prášku, 2 lžíce medu a 2 litry vařící vody. 

Vařená semena fenyklu promícháte s práškem valerian root a zalijete vařící vodou. Když se směs dostatečně ochladí (na 40 °C), přidejte med. Poté všechny přísady spojte důkladným rozmělněním a nechte 24 hodin odstát. 

Jak je to s následnou aplikací? 

Výslednou směs je nutno podávat vždy půl hodiny před jídlem. Pokaždé stačí pouze jedna lžíce. Takto postupujte v horizontu dvaceti dnů. Pak si klidně dejte na 10 dní přestávku, abyste následně mohli celý proces opakovat. 

Skvělý a efektivní způsob očisty 

Po vyzkoušení přípravku sami uznáte, že je tento způsob ochrany cév naprosto neškodný a má na vaše tělo jen blahodárné účinky. Co víc si přát. Stačí jen nebýt líný a nebát se vsadit na věci, které jsou sice zdánlivě jednoduché, ale pro vaše tělo naprosto zásadní.  

Už jste vyzkoušeli recept na ucpané cévy? Nebo se k tomu teprve chystáte? 

Mohlo by se vám líbit...