Krabičková dieta má něco do sebe

Krabičková dieta

Krabičková dieta

Krabičkovou dietu si můžete nechat ušít přímo na míru u dietologa. Jednoduše se objednáte a ten Vám poradí přesně jak tuto dietu dodržovat a čemu se vyvarovat. Pokud se do toho chcete ale pustit sami, je zde pár rad jak na to. Důležité je dodržovat pořád stálá pravidla zdravého stravování. Dodržovat bohatý pitný režim a neustále do svého jídelníčku zařazovat ovoce a zeleninu. Snažte se ale tuto zeleninu i ovoce podávat vždy v syrovém stavu, pokud možno.

Ovoci se však vyvarujte odpoledne a zeleninu můžete lehce zakápnout olivovým panenským olejem, který popostrčí metabolismus k absorpci vitamínů a minerálů. Vždy se zaměřte na sezonní produkty, protože u těch budete mít záruku čerstvosti. Dále se také pokuste co nejvíce nahrazovat klasické bílé pečivo celozrnným a tím se tak vyvarovat přebytečnému lepku, který Vám v dietě není nijak prospěšný. Doplňujte průběžně i proteiny například masem či rybou a snažte se omezit přísun cukru, který je pravděpodobně pro zhubnutí nejvíce škodlivý.

Snažte se také nakupovat co nejkvalitnější potraviny. Jen málo z nich můžete koupit ve velkoobchodě, proto pokud jde o potraviny typu mléko, vajíčka či med pokuste se nakupovat přímo u zdroje. V neposlední řadě dodržujte bohatý pitný režim. Pokud jde o množství potravy v krabičkách, nesnažte se přepočítávat každý údaj v energetických hodnotách. Vaše jídlo přece obsahuje i důležité kalorie, o které nesmíte být ochuzeni. Pokuste se prostě sestavit množství tak, abyste zasytili svůj hlad, ale nepřecpávali se.

Pokud jste byli zvyklí na velké porce, začněte pomalu ubírat z množství, až se dostanete na hladinu přijatelnou a pokuste se tam udržet, co nejdéle to bude možné. Tento proces se může zdát velmi obtížný, ale výsledky se dostaví velmi brzy a hned budete vědět, že udržovat se ve zdraví není tak těžké.

Mohlo by se vám líbit...