Zaujměte s retro stylem!

O módě je všeobecně známo, že se nechává mnohdy inspirovat minulostí a častokrát dotáhne přesně takové kousky oblečení, které možná máte někde hluboko ve vašem šatníku. Vše se totiž vrací, a to bez výjimky. Džínové bundy opět ovládly svět, a to nejen přes letní sezonu, ale také přes zimu, kdy se konečně dostalo do popředí i zpracování s oblíbeným kožíškem uvnitř. Následovala pak dlouhá etapa zavazovacích triček, které jistě pamatují čtyřicetileté maminky, když přesně v nich chodily tancovat na nestárnoucí hity Michala Davida.

Zvonové kalhoty se také vrátily, ale stejně jako v minulosti se ukázalo, že je to jen krok vedle a že přesně tyto kalhoty se opravdu neuchytí. Dělají jen ošklivé nohy a o to jistě žádná žena zrovna dvakrát nestojí. Co se však vrátilo s velkou pompou je retro styl. Jedná se konkrétně o obrovské brýle ve stylu mouchy tse-tse, které mají konce zašpičatělé. Batohy se vrátily s naprostým jásotem a uznáním a dodnes rychle mizí z pultů obchodů přesně v okamžiku, kdy je teprve zaměstnankyně obchodu vyndávají z krabic. Co se však ještě znovu vrátilo s retro stylem?

Puntíky, puntíky, puntíky!

Oblíbený vzor puntíků na nás najednou dýchá z jakéhokoli kousku oblečení. Lidé sledují s naprostým udiveným, kam se puntíky vkradly. Jsou nyní na košilích, na sukních, ale také na kalhotách. Mimo jiné také kalhoty se nám vrátily z minulosti, a to ve stylu společenských volnějších kalhot. Většinou mají zavazování na mašli. Taky se nám s velkou oblibou vrátily také mokasíny. Jedná se o verzi polobotek, kterou nosily naše maminky na zvláštní slavnostnější události. Jedná se o naprostý unikát mezi obuví a jejich zpracování nemá nyní obdoby! Najdete je v metalově stříbrné barvě, v barvě bronzu, ale také všední nazouvací typy. Právě ty jsou také nejvíce kupované! Kdo by to byl řekl do nazouváků, že se stanou moderní nejen na domácí nošení na zahradu, ale také i do obchodních domů či na párty.

Mohlo by se vám líbit...