Vanové zástěny Radaway

Klasická vana vám už nestačí a přejete si do své koupelny umístit navíc sprchový kout, ale ten už se vám tam nevejde? V tom případě pro vás máme skvělé řešení, kterým jsou vanové zástěny od značky Radaway.

Proč si vybrat vanovou zástěnu

Vanovou zástěnu volíme tehdy, pokud už nám rozměr koupelny neumožňuje instalovat sprchový kout za předpokladu, že již vlastníme vanu. Zástěna nám umožní sprchování přímo ve vaně se zamezením stříkání vody mimo oblast vany. Je to ideální řešení, které ušetří místo a vyjde finančně lépe než zařizování klasického sprchového koutu. 

Jakou zástěnu zvolit

Na trhu jsouvany různých rozměrů a především tvarů, pokud tedy vlastníte vanu, která má netypicky zaoblený tvar, pravděpodobně se budete muset zaměřit na výběr zástěny od stejného výrobce, který vám bude garantovat vzájemnou kompatibilitu s oběma výrobky. Pokud ale vlastníte vanu klasickou obdélníkovou, můžete na ni nainstalovat jakoukoliv rovnou zástěnu. Důležité je při výběru zvolit správnou šířku takové zástěny. 

Varianty zástěn

Na vanu můžete instalovat buď klasickou pevnou zástěnu, která neumožňuje otevírání, nebo zástěny, které mají různě odlišné provedení pohyblivosti například skládací, pneumatické apod. 

 Materiál zástěn

K výrobě vanových zástěn Radaway se používá bezpečnostní tvrzené sklo o různých tloušťkách. Barva profilu je vyráběna v chromovém nebo černém provedení. 

Sklo

Vanové zástěny Radaway jsou vyráběna ze skla, které obsahuje ochranný povrch, který usnadňuje čištění sprchové zástěny. Pomocí hydrofobním vlastnostem nátěru se kapky vody neudrží na povrchu skla a stečou. Díky této ochraně voda nezanechává na skle žádné stopy. 

Mohlo by se vám líbit...