Trendy ze světa kalhotek: neviditelné kousky a spodní prádlo se skrytými funkcemi

Je až neuvěřitelné, co všechno se dá vymyslet na poli kalhotek. Mnozí z nás se domnívají, že kalhotky se liší jen svými střihy. Moderní doba ale nahrává chytrým technologiím, takže to už dnes nemusí být pravda. Kalhotky mohou poskytovat mnohem větší pohodlí a dokonce i erotické uvolnění. Mnohé z nich jsou dostupné už i v našich e-shopech. Takže pokud vás některý z kousků zaujme, můžete po nich zapátrat. 

Kalhotky pro sex na dálku 

Tyto kalhotky jsou vybaveny speciální kapsičkou, do které lze umístit vibrátor. Ten je možné používat pomocí aplikace přes chytrý telefon. A je jen na majitelce kalhotek, komu přístup k této aplikaci svěří… Tyto kalhotky můžete sehnat i u nás a jejich cena se pohybuje od jednoho do dvou tisíců korun. 

C-string tanga 

Při zběžném pohledu byste mohli nabýt dojmu, že se jedná o čelenku do vlasů. Ve skutečnosti to jsou ale kalhotky, které jsou určeny pouze k zakrytí genitálií. Neobsahují žádnou gumu nebo jiné šňůrky. Ideální jsou zejména pod těsné oblečení, protože pak vás nemusí trápit obrysy spodního oblečení. Ani pod tou nejtenčí látkou… 

Kalhotky bez spodní části 

Mnozí lidé tvrdí, že chodit bez spodního prádla je zdravé. Možná to je důvodem, proč mají úspěch také kalhotky bez spodní části. Jsou tedy v podstatě opakem C-string tang: to, co odkrývají, jsou pouze genitálie. Pokud už si s takovými kalhotkami nevyrazíte do ulic, možná je ocení váš partner v ložnici… 

Body 

Místo kalhotek rovnou celé body. Někomu se to může zdát nepraktické, nicméně i toto spodní prádlo může být velice sexy. Navíc nehrozí, že vám vykouknou holá záda, když se pro něco ohnete. 

Kalhotky na hubnutí 

Pouze tím, že budete nosit speciální spodní prádlo, můžete hubnout! Japonci vyvinuli kalhotky, které jsou ze speciálního materiálu, který pomáhá hubnout. Nemusíte chodit do posilovny, běhat či věnovat se jinému sportu. 

Mohlo by se vám líbit...