Tablety do myčky mají více použití

Každý to zná, domácí práce nemají konce. Můžeme uklízet stále dokola a dokola. Ale můžeme být šťastní, že žijeme v dnešní době a máme spoustu mechanických pomocníků, kteří nám ten úklid urychlí a také usnadní. Nemusíme ručně prát prádlo a někteří ani pomývat nádobí. Když jsme u těch myček nádobí, už jste zkoušely použít tablety do myčky i jinde? Ještě ne? Máme pár typů, kde vám tablety do myčky mohou ještě pomoci.

Zářící záchodová mísa

Umývání toalety patří k nejméně oblíbeným činnostem každé hospodyňky. No není se čemu divit že. Proto si i tuto nepříjemnou povinnost musíme usnadnit a hlavně urychlit. Stačí vám jen tři věci. Jaké to jsou? Ta první je malá miska, druhá věc je tableta do myčky, třetí a také poslední je záchodová štětka. V misce s teplou vodou rozpusťte tabletu do myčky, vznikne taková kaše. Tu nalijte na záchodovou štětku (po troškách) a můžete se pustit do čištění. Uvidíte jak rychle a snad se zbavíte i usazených nečistot.

Dva v jednom

Tento trik je asi jeden z nejneobvyklejších. Pokud vás trápí zežloutlé záclony, použijte tabletu do myčky. Stačí ji rozbalit a vhodit do bubnu pračky společně se záclonami. A zázrak je na světě. Záclony budou zářivě bílé a současně si vyčistíte i buben pračky. Co víc si přát, máme ušetřenou další práci.

Trouba

Máte znečištěnou troubu? Připečená mastnota nejde dolů? Už jste vyzkoušely snad všechny možné čističe na trouby ale stále nic? I tady vyzkoušejte tabletu do myčky. Stačí ji opět rozpustit v myčce s teplou vodou a pomocí houbičky směs nanést. Nechat chviličku působit a setřít. Troubu je dobré potom ještě umýt čistou vodou.

Mohlo by se vám líbit...