Riflová košile jako módní trend. Nebojte se kombinovat denim s denimem

Koupit si nějaký nestárnoucí kousek do svého šatníku, to se může zdát jako velký oříšek. Buďto si lidé myslí, že žádné nestárnoucí kousky neexistují, nebo jsou toho názoru, že jich je celá spousta. Ať už patříte do té či oné skupiny, zmíníme jeden, který z módy jistě ještě dlouhé roky nevyjde. Je jím riflová košile, kterou bohužel neumí jen tak někdo kombinovat. A není to ani nic těžkého! 

Riflová košile je nestárnoucí klasika 

Slim džíny, oversized svetry, černá saka a samozřejmě kostýmy – to je jenom hrstka nestárnoucích trendů, kam bychom mohli s odstupem času zařadit také klobouky, bílé košile nebo bílé tenisky, jež kombinujeme jak s džíny, tak s šaty nebo sukněmi. Náš seznam bychom také mohli doplnit ještě o jeden kousek, kterým je riflová košile.  

Jak ale bylo zmíněno, tento kousek neumí mnoho žen kombinovat. I proto buďto visí ve skříni, nebo si ji ani nekupují, i kdyby moc chtěli. Pojďme si proto toto tajemství odtajnit! 

Denim s denimem jde dohromady 

I když se jeví kombinování džínové košile jako velký oříšek, paradoxně je to věc velice snadná a jednoduchá. Nejlépe totiž jde do kupy denim s denimem. Nejlépe funguje skvělá košile s tmavšími džíny, ale případně se nebojte zkombinovat modrou džínovou košili s černými kalhotami. I to funguje takřka dokonale. 

Módní stylisté se shodují na tom, že riflová košile je velice variabilním kouskem. Nezáleží na tom, v jaké podobě si košili koupíte, ale v každém případě bude vypadat naprosto skvěle. Povolen je krátký rukáv, dlouhý rukáv, také alternativa se zdobením. V každém případě ji však lze nosit v kombinaci s další džínovinou.  

Vždycky do kalhot! 

Stejně tak se módní stylisté shodují na další věci, a sice každá žena by se měla snažit, aby se podpořila silueta takzvaných přesýpacích hodin. Proto košili v každém případě zastrčte do kalhot, ať už se rozhodnete pro model s jakkoli dlouhými rukávy. 

Mohlo by se vám líbit...