Podzimní kabáty – kde ty nejlepší aktuálně koupíte?

Podzim s sebou obvykle přinese chladnější počasí, neustálý déšť a hlavně minimum sluníčka. Taky s sebou přinese i celou řadu nových trendů, bez kterých nebudete moct existovat ani dýchat. Letošní podzimní novinky se odrazily hlavně na kabátech a bundách, které se k podzimu pojí stejně jako káva a mléko.

Co se týče bund, tak ty letos nadchnuly hlavně svou barevností. I když je podzim ročním období, v němž vyhrávají hlavně tmavé barvy, letos je tomu jinak. Móda se letos rozhodla podzim trochu rozzářit, proto přivedla na módní mola a následně do obchodů s oblečením unikátní barevné křiváky, které rozhodně stojí za hřích. Pokud uvažujete nad barvou, pak sáhněte například pro pestře červené, po sytě zelené nebo po kanárkové žluté barvě.

Co se týče kabátů, opět vyhrávají kabáty rovného střihu. Ty však letos najdete už nyní na podzim v mnoha obchodech s oblečením. Už nejsou nedostatkovým zbožím, jak tomu bylo letos, to ani náhodou. Letos jsou k dostání takřka všude a v různých podobách.

Šedý s kytičkami – to je ta nejlepší volba!

Nejlepší volbou je rozhodně šedý kabát rovného střihu s kytičkami. Kytičky jsou vzor, který aktuálně panuje na všech kouscích oblečení, a ani na kabátu nesmí chybět. Tuto přesnou podobu kabátu najdete hlavně v internetových e-shopech, protože v obchodech jsou tyto verze kabátů beznadějně vyprodané.

Kde ty nejlepší kabáty rovného střihu koupím?

Pokud chcete kousek, který není nijak ojedinělý, ale je třeba jen jednobarevný, pak zajděte například do ZARY. Právě zde není o kabáty nouze. Můžete se zde ale setkat s takovými střihy, které nejsou podle vašich představ (ZARA je přece trochu extravagantní značka, kterou každý nemá rád). Proto pokud se vám zde nic nelíbí, navštivte House. Možná si říkáte, že zde žádné elegantní kousky, jako je kabát rovného střihu, mít nebudou, ale opak je pravdou. Elegantnost je nyní něco, co Housu velí.

Další verze kabátů rovného střihu najdete třeba v Mohitu, v Promodu nebo taky v H&M.

Mohlo by se vám líbit...