Plesová sezóna je pomalu tady

Milovnice plesů se mohou radovat, je to pomalu tady. Období plesů, tance a zábavy. Ale vy nevíte co na sebe? Půjčovné se dosti často pohybuje v cenách nových šatů, proto je mnohem lepší investovat a šaty si rovnou koupit.

Každá žena chce na ples vypadat krásně, přeci jenom je to slavnostní událost, která e nekoná každý týden. U mnoho žen to je i několik hodin příprav, a to do toho nezapočítáváme výběr šatů. Najít ty pravé šaty, které ženě padnou, může být velký problém, který může zabrat dokonce i několik dní, než narazíte na ty pravé.

Základem všeho je najít dobrý střih šatů, který zdůrazní vaše přednosti a budou pohodlné, abyste v nich mohla protančit noc.

Zda se pyšníte útlým pasem, nechte ho vyniknout. Volné šaty by jej zbytečně schovaly, což by byla velká škoda. Pokud máte menší prsa, vyhněte se šatům s velkým výstřihem, ten by na to jen upozornil. Naopak vyberte takové šaty, které vám opticky v prsou přidají. Například šaty bez ramínek s malým volánkem podél lemu.

Pokud nechcete na ples vyrazit bez podprsenky, rozhodně nevolte šaty s odhalenými zády, bez ramínek či na tenkých ramínkách. Není nic horšího, než když vám z šatů vykukuje spodní prádlo. A průhledná ramínka, či zapínaní na zádech, je spíš záležitostí lacinou, které je třeba se vyhnout.

Barva šatů je také velice důležitá, řídit byste se měla odstínem vaší pleti a také barvou vašich vlasů. Ve vybrané barvě se musíte cítit dobře. Pokud to tak není, sáhněte po něčem jiném.

Mohlo by se vám líbit...