Náramek z minerálů nejen jako módní doplněk

Náramky z minerálních kamenů jsou dnes obrovský módním hitem. Nosí je nejen ženy, ale také pánové, které je často berou za léčivé kameny. Nemůžeme se tomu divit. Náramky z minerálů totiž nejsou jenom módními doplňky, které zpestřují outfit. Dnes jsou to také naši průvodci, ochránci, naše amulety nebo taktéž naše talismany, které nás ochraňují, přináší nám štěstí nebo lásku. V jejich moci je však toho daleko víc. 

Náramky z minerálů bychom si neměli vybírat jenom podle vzhledu, ale také podle toho, co kameny symbolizují. Umí toho celou spoustu – například nám zlepšují spánek, zmírňují bolesti hlavy nebo také zvyšují sebevědomí či podporují důvěru v sebe samotného. Oblíbené jsou například čakrové náramky.

Minerály od dob, kdy vznikala planeta Země

Možná právě vy nosíte náramky z minerálů. Pokud je tomu tak, nabízí se otázka, zdali jste někdy přemýšleli nad tím, kde se vlastně náramky z minerálů vzaly, respektive kde se vzaly samotné minerály. Asi vás překvapí fakt, že minerály vznikaly už v době, kdy vznikala naše planeta. Už jen z toho důvodu se říká, že nošením minerálů se napojujete na energii matičky Země. 

Podle odborníků je struktura minerálních kamenů nejen nositelem, ale zároveň také vysílačem energie. Ta se díky tomu, že minerály nosíme na rukou a že se dotýkají naší kůže automaticky předává do těla jako takového. Aby se umocnila síla polodrahokamů, ze kterých jsou náramky vyrobeny, je dobré nosit minerály na aktivní ruce. 

Náramky z minerálů jsou dnes velice rozmanité

V současné době je nabídka náramků z minerálních kamenů velice rozmanitá. Člověk si může vybírat podle vzhledu, ale jak jsme zmínili, je lepší si je vybírat podle toho, co kameny symbolizují. Jelikož mohou umocnit naše záměry, podle toho bychom je měli vybírat. Zatímco tyrkys přináší do těla klid a pohodu, růženín zase otevírá srdce a láká do našeho života lásku. 

Mohlo by se vám líbit...