Módní blogy, které stojí za to sledovat 

Módním influencerem si dnes přeje být skoro každý. Ne každému to ale jde. Tyto ikony sledujte už jen proto, že jejich obsah je skutečně originální.  

Babba C Rivera – Udržitelná móda 

Sociální sítě této Švédské latinoameričanky, která aktuálně žije v New Yorku, vás zásobí inspirací. Jen na Instagramu má přes 160 tisíc sledujících. Miluje minimalistický šatník, inspiruje se skandinávským stylem a snaží se na módu pohlížet z globálního hlediska. Dokonce se ocitla na seznamu prestižního časopisu Forbes v listu influencerů pod třicet let.  

Stránky Babby ukazují outfity, ve kterých se mísí základní kusy šatníku se zářivými barvami i doplňky, které budou slušet naprosto všem. Sledujte ji třeba na Twitteru nebo Instagramu. 

Guy Overboard – Plus size, tentokrát v pánském podání 

Plus size módu neřeší jen ženy. Guy Overboard je stránka, kterou provozuje Riccardo Onorato. Italský hřebec, který se narodil v Neapoli se věnuje UX/UI designu, ale po pracovní době si dává za cíl vylepšování svého blogu zaměřeného na pánský styl.  

Očekávejte body positivity přístup a fanoušky z celého světa. Riccardo postuje outfity, zajímavosti ze světa nákupů a životního stylu, ale také tipy, jak na osobní šatník. Influencer se snaží vyhledávat značky, které pracují s plus size pánskou módou. Každý může vypadat skvěle! 

Yolande Macon – Ať žijí hipsteři! 

Chtělo by to trochu barev do té šedi! Yolande Macon žije v New Yorku a snaží se, aby inspirovala ostatní k většímu odvazu. Street style mixuje s hipsterskou módou, potisky a jednobarevnými kousky. Eklektický styl si oblíbíte a rozhodně vás zahřeje u srdce její nápaditost a flexibilita v používání jednotlivých kousků. Naučí vás, jak si obléci neonové barvy, nebo jaké trendy se zrovna nosí. Zajímavá inspirace.  

Užijte si porci módní inspirace s bloggery, které ještě zřejmě neznáte. 

Mohlo by se vám líbit...