Kam jezdí na dovolenou miliardáři?

Dovolená je část roku, kterou miluje každý. Je to odpočinek od práce, kdy si užijeme chvilku klidu, kdy naši mysl naprosto vyprázdníme, kdy zapomeneme na běžné starosti, které nám sužují den. Letos jsme volili dovolenou hlavně v Česku, protože jsme se rozhodli zamířit na aktivní dovolenou, nikoliv na tu oddechovou, která je v podobě ležení na pláži u moře.

Pokud vás zajímá, jak prožili dovolenou jiní, tak vám přinášíme pár míst, kam jezdí třeba miliardáři. Může to být pro vás inspirace do příštího roku, kdy se rozhodnete zajet zase místo na aktivní dovolenou na tu oddechovou k moři.

Samozřejmě tato místa se neřadí k těm nejlevnějším a obvykle si na tak luxusní podobu takové dovolené běžný smrtelník nedosáhne, ale přesto mnoho lidí zajímá, jak si vlastně miliardáři žijí a taková dovolená dostatečně přiblíží život těch bohatých.

Kam jezdí Richard Branson?

Jestliže se zajímáte o život Richarda Bransona, britského miliardáře, který svět ohromil nejen svými myšlenkami a citáty, které vyšly z jeho hlavy, tak pak byste měli vědět, kde on tráví své dovolené. Své dovolené tráví na svém vlastním ostrově, který je velký zhruba třicet hektarů. Jedná se o Necker Island, který na mapě najdete na britských Panenských ostrovech. Má zde svou oddychovou vilu. Tento ostrov ale nenavštěvuje sám, ale taky celá řada světově známých osobností, mezi které se řadí například i Barack Obama.

Kam jezdí Bill Gates?

Místo, kam jezdí miliardář Bill Gates, vás rozhodně překvapí. Není to totiž oblast, kterou bychom si my sami nemohli dovolit. Jedná se totiž o Chorvatsko, které má velice v oblibě. Nejčastěji tento zakladatel Microsoftu navštěvuje městečko Sardin nebo ostrov Hvar.

Kam jezdí Oprah Winfrey?

Teď se ale zase přemístěme na místo, kam se jen tak někdo nedostane. Přemístíme se totiž na Fidži, které navštěvuje třeba Oprah Winfrey. Tato podoba luxusní dovolené ji naprosto vyhovuje. Je zde totiž pokojné moře, krásné, tropické hotely, bílé písečné pláže a taky je v mnoha hotelech exkluzivní obsluha, která vyhoví všech požadavkům bohaté smetánky.

Mohlo by se vám líbit...