Kabelka pro každou příležitost. Co v té vaší nesmí nikdy chybět?

Zatímco mužům mnohdy stačí jen pouzdro na kreditní kartu, klíče a mobilní telefon, ženy to mají o něco složitější. Kabelku vnímají jako módní doplněk, ve kterém navíc mohou nosit vše potřebné. Každá žena má jiné nároky, a proto volí i rozdílnou velikost kabelky. Pokud se vám stává, že v kabelce nikdy nenajdete to, co potřebujete, ať je jakkoli rozměrná, nabízíme vám pár tipů, co do její výbavy určitě zahrnout. 

Krabička poslední záchrany 

Každý správný skaut s sebou nosí drobnou krabičku s nezbytnostmi. Stejně tak i do své kabelky můžete dát menší kapsičku, kde budete mít niť, nůžtičky, jehlu, hygienické potřeby, pár nezbytných léků, zrcátko a mentolku. Právě tyto drobnosti totiž ve vaší kabelce zaberou nejméně místa, ale věřte, že se vám mohou někdy hodit.  

Čím více místa, tím lépe 

Milovníci Harryho Pottera si jistě vzpomenou, že měla čarodějka Hermiona vždy po ruce tašku, která měla nekonečné množství úložného prostoru. Takový luxus si můžete dopřát také. Stačí jen do své kabelky vložit malou látkovou tašku, kterou lze složit a zapnout. V případě potřeby ji jen roztáhnete a nemusíte s sebou neustále nosit velkou kabelku. Nečekaný nákup, vyzvednutí knih v knihovně nebo místo pro váš svetřík tak budete mít vždy po ruce.   

Kosmetická taštička 

Nenoste ve své kabelce zbytečně štětce, stíny a další rozměrná líčidla. Mnohem více oceníte, pokud do kosmetické taštičky přidáte hydratační krém na obličej a ruce v cestovním balení, dále lůj na rty s SPF ochrannou, zdravíčko, vůni, zrcátko a hřeben. Taková taštička vám může pomoci osvěžit váš vzhled v několika krátkých okamžicích například na toaletě. V práci, ve městě nebo ve škole tak nebudete mít pocit, že váš make-up už nesplňuje svou funkci. Stačí pár minut a budete opět svěží. V letních dnech nezapomeňte přibalit růžovou vodu pro osvěžení. 

Mohlo by se vám líbit...