Extravagance vládne roku 2018. Co si koupit do šatníku?

Jestli milujete jednoduché kousky a jednoduché outfity, tak s tím letos nepochodíte. Letošnímu roku totiž vládnou extravagantní kousky, které si zamilují především ti, kteří mají dostatek odvahy. Pokud chodíte často do obchodních domů, určitě jste mnoho extravagantních kousků zaregistrovali. To je však jen začátek, během následujících týdnů se budou extravagantní kousky v obchodech hromadit a my vám poradíme, s jakými zamířit domů.

Doba plastová je nevšední, leč praktická

Současná móda prochází takzvanou „dobou plastovou“, kdy se s plastem hodně pracuje. Módní návrháři vymýšlí kousky především z plastů, v obchodech na mnoho plastových kousků narazíte. Mezi letošní hity patří pláštěnky, které zcela nahradí deštníky. Vybírat si budete moct z mnoha barev a barevných kombinací, záleží jenom na vás, jaké dáte přednost. Díky pláštěnkám se budeme moct cítit jako stylové děti.

S leskem zaujmete na míle daleko

Kromě pláštěnek stojí za koupi i lesklé věci. Během loňského roku do obchodů zamířily stříbrné, měděné či zlaté polobotky, také jsme se setkali s podobně barevnými kabelkami nebo šatami. Letos se na lesklé věci můžeme těšit ve velkém.

Kromě bot a jiných doplňků budeme moct zlato, stříbro i měď doslova nosit. Do obchodů totiž přijdou lesklé kabáty kovových barev nebo péřové bundy, které budou taky letošní nutností. Nebojte se ani lesklých džínů či kalhot, jež by se taky měly objevit v obchodech v příštích měsících.

S kabelkami nepochodíte

Milovnice kabelek asi nebudou zrovna nadšené. Bohužel kabelkám letos zcela „odzvoní“. Už nyní můžete zpozorovat, že byly vyměněny batohy. Nyní však budou vyměněny batohy, protože do módy přišly legendární ledvinky, které rodiče jistě najdou ve svých starých šatnících z mládí.

Ledvinky však nezakoupíte jen ve staré dobré podobě, ale taky v mnoha jiných zpracováních. Oblíbíte si určitě hlavně ledvinky, které plní funkci pásku.

Mohlo by se vám líbit...