Denimová mánie pokračuje. Jaké denimové šaty mít?

Zajímáte se o svět módy? Pak určitě víte, že dnes se nosí zejména denim. Do světa módy přišla doslova denimová mánie, která nadchla naprosto každého. Pokud bychom měli zmínit několik konkrétních kousků, které by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět a které jsou z denimu vyrobené, neměli byste postrádat zejména denimové košile, klasické džíny a samozřejmě denimové šaty. A právě denimové šaty, to je to, co vám nejen na podzim dotvoří šatník.  

I když si mnozí lidé myslí, že na podzim se šaty nenosí, letos se pletou. Právě letos se totiž šaty nosí, a to hojně. Jestliže zvažujete, jaké šaty si pořídit, doporučujeme sáhnout právě po zmiňovaných denimových modelech. Denimové šaty se hodí perfektně do každé sezony, nevynosíte je jen na podzim, kdy na ně narazíte skutečně na každém rohu.  

O džínovině, respektive o denimu se tvrdí, že je zcela nesmrtelný. Jak jsme zmínili, existuje několik denimových kousků, které musí být součástí dámského šatníku. Pokud bychom se pozastavili nad zmiňovanými šaty, prozraďme si, jaké konkrétní kousky jsou nejvyhledávanější.  

Denimové šaty s opaskem a výraznými kapsami 

Denimových šatů je dnes k dostání mnoho. K nejvyhledávanějším patří rozhodně denimové šaty s opaskem, které mají velmi výrazní kapsy. Samozřejmě modrá barva je u těchto šatů samozřejmostí, denim modrý zkrátka je. Pokud ale nejste zastáncem modrého denimu, zvažte hnědý denim.  

Troufnete si na upnutější modely? 

Pokud se vám nezdají denimové šaty s opaskem nebo výraznými kapsami, vsadit můžete na upnutější modely. Upnutější modely jsou často zpestřeny zipem nebo výrazným zapínáním, ostatně to jen dodává na žhavosti šatů.  

Áčková klasika 

Denimové šaty najdete také v krásném áčkovém střihu. Áčkový střih je známý tím, že hezky zamaskuje nedokonalosti a zakryje zejména zadeček a stehna. 

Mohlo by se vám líbit...