Automat, ve kterém si objednáte auto? Už existuje!

Mnoho lidí je v dnešní době závislých na automatech, bohužel. Ovšem je nutné zmínit fakt, že pokud jsou závislí na singapurském automatu, který místo peněz, jídla nebo pití vydává luxusní auta, pak se nemůžeme této závislosti divit. Jestliže se nyní divíte, co to tady píšeme za nesmysl, tak to žádný nesmysl není. Opravdu si v jednom singapurském automatu objednáte místo kávy luxusní auto.

Automat je zkrátka věc, která doslova ovládá náš svět. Denně si ráno chodíme do automatu na kávu, při obědové pauze si do něj házíme peníze, aby nám dal něco k snědku. Je to mnohdy to jediné, co nás spasí před úmrtím žízní. Jenže o tom, že by automat dokonce vydával po vhození peněz a vyťukání čísla automobil, a to ke všemu naprosto luxusní, si mohl nechat kdekdo jenom zdát. Nyní je to však skutečností, která udivuje každého člověka na této zemi.

Za vším stojí společnost zvaná Autobahn Motors, která se zabývá prodejem ojetých, luxusních vozidel. Konkrétně v Singapuru se nyní rozhodla otevřít naprosto fantastický a mimořádný showroom, který vypadá jako automat – vlastně tím automatem skutečně je.

Proč bylo něco takového zrealizováno?

Člověk si říká, že je mnoho jiných nápadů, které se mohou realizovat, tak proč je realizováno zrovna něco takového. Tento projekt ale měl svůj cíl. Cílem právě tohoto bylo vyřešit problém s nedostatkem parkovacího místa. A to se koneckonců podařilo.

Jak tento automat vypadá?

Jedná se o zhruba patnáctipatrovou budovu, která nám přes dotykovou obrazovku v přízemí budovy vyšle dolů vybrané auto. Stačí zadat typ vozidla a do dvou minut je auto plnohodnotně k dispozici.

Samozřejmě si nepůjčíte žádné auto, které by bylo fraškou nebo opravdu velkou ojetinou, v níž by se styděl jet každý, ale najdeme v nich pouze unikáty v tomto světě – konkrétně třeba Ferrati, McLaren, Bentley nebo i Lamborghini. Největším unikátem v tomto automobilovém automatu je model Morgan Plus, který pochází až z roku 1955.

Mohlo by se vám líbit...