3 zajímavé způsoby, jak vytvořit věšák na oblečení

V poslední době se módní trendy v oblasti bydlení mění doslova lusknutím prstu. Ještě nedávno bylo velice moderní malovat dvě stěny tak a druhé dvě stěny onak. Dnes už se doporučuje vše malovat na bílo, protože právě dneska je moderní jednoduchost a harmonie. Pokud bychom se měli pozastavit nad úložnými prostory, tak už nejsou moderní velké, vestavěné skříně na oblečení ani nějaké komody. Nejvíce stylové jsou takové podoby věšáků, díky nimž vidíme oblečení na první pohled. Schovávat si své oblečení tedy není už „in“.

Jenže když bychom chtěli docílit tohoto moderního kousku, většinou nevíme, jak vlastně takový věšák na oblečení vykouzlit. V obchodech ho najdeme málokrát, proto si pojďme říct, jak by měl vypadat, jestli si ho budeme chtít koupit už takřka zhotovený, nebo jak si ho vlastně udělat po svém – z toho, co najdeme doma.

1) Klasický stojan z IKEI

Většinou si lidé, pokud po takovém věšáku na oblečení touží, zajedou do IKEI, kde si za pár korun koupí typický klasický stojan, který vypadá jako otevřený zaoblený obdélník. Najdete ho většinou v té méně kvalitní podobě do tisícikoruny, v té kvalitnější podobě do dvou tisíc korun. Složit ho je naprosto jednoduché – zvládnou to s naprostým přehledem i ženy.

2) Klacík a lana

Trochu netradičním věšákem je ten, který si vyrobíte z klacku a lan. Je to naprosto jednoduché. Na konce klacku, který si většinou namalujete nebo necháte takový hezky přírodní (třeba si ho jen trochu ošmirglujete), uvážete pevně dva kusy lana nebo nějakého provazu, které pak přivážete k očkům ve stropě. Do stropu jste si samozřejmě očka nechali přidělat. Je ale nutné dbát na to, aby to bylo opravdu pevné, protože pokud to pevné nebude, pak bohužel – po zavěšení oblečení vám to všechno může spadnout.

3) Obrovský šatní stěna

Pokud máte třeba ve své ložnici naproti postele volnou zeď, která není až moc široká, tak na ni jenom navrtejte poličky, trubky na zavěšení a další podobné pomůcky, které vám pomohou i z takové prosté zdi vykouzlit jednu velkou šatní stěnu. Chce to vážně jenom pár poliček, trubek, trochu kreativity a hlavně ochotného muže, který přivrtá poličku tam, kam budete chtít.

Mohlo by se vám líbit...